pozicovna-nadpis

Požičovňa náradia

Kvalitnému náradiu nedáte nikdy zbohom!

Objavil sa Vám v domácnosti nejaký drobný technický problém, no nemáte potrebu si všetko náradie kupovať? Potrebujete sa dostať na neprístupné miesta, na strechy, k odkvapom a pod.? V takejto chvíli je jasné, že bez náradia sa nezaobídete. Už od nepamäti je totiž základom či už to menšej práce, alebo gigantickej stavby. Avšak čo vtedy, keď vaša dielňa neoplýva náradím na špecifické opravy či údržbu?

Zatiaľ čo budú zmobilizovaní priatelia hľadať požadované náradie vo svojich garážach, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou aj tak nenájdu, odskočte si k nám. Nielenže sa dopracujete k výsledku, ale v krátkom čase čakajte návštevu najbližších síce s prázdnymi rukami, no zvedavými očami.

K dispozícii je preto požičovňa priamo v STOVA Baumarkete.

Emília Šoltésová

oddelenie požičovne náradia

+421 534 172 777

baumarket@stova.sk

„Sme pripravení čeliť Vašim požiadavkám. Príďte sa pozrieť a vyskúšať náradie, ktoré si potrebujete požičať. Medzi našimi zákazníkmi možno nájsť aj veľa drobných živnostníkov a súkromných stavebníkov, ktorí oceňujú možnosť cenovo výhodného zapožičania náradia na krátku dobu.“

Kompletný servis

Každý priateľ vám poradí, od toho najlepšieho chci viac! Personál v požičovni náradia je pripravený, aby vám kedykoľvek pomohol a poradil pri výbere náradia pre dodržanie správnych technologických postupov. Oplývame širokým sortimentom kvalitného náradia, strojov i stavebnej techniky.

V sortimente našej požičovne náradia nájdete nielen búraciu techniku, stavebné stroje, nástroje na rezanie a vŕtanie, ale aj záhradnú techniku a ďalšie užitočné náradie od renomovaných firiem. Zároveň pre Vás máme aj niekoľko tipov:

  • Využite výhodnú cenu požičania náradia od piatku 15:00 do pondelka 9:00. Za 4 požičané dni Vám účtujeme len 2 dni!
  • Držitelia zákazníckej karty Stova majú na všetky ceny požičovného zľavu 10%
  • Radi Vám požičiame aj prívesný vozík.
Kontaktujte nás Cenník požičovne náradia Stiahnuť kalatóg