Sadrokartón viete poľahky aj obkladať

Sadrokartón viete poľahky aj obkladať
9. júna 2020 Wordbajan Wordpress

Sila, ktorá vás nesklame.

Pri novostavbách, ale aj pri rekonštrukciách sa v dnešnej dobe veľmi častou využívajú sadrokartónové steny. Sadrokartón je flexibilný a moderný materiál, ktorý umožní zmeniť interiér behom pár dní a pritom kvalitne aj lacno.  Je rýchlym a jednoduchým riešením akéhokoľvek priestoru v miestnosti. Veľkým plusom je ľahká manipulácia a čistá práca. Sadrokartón je variabilný a dobre opracovateľný, možno ho ľubovoľne orezávať a tvarovať.

Práve to je výhoda k upevneniu sadrokartónových dosiek na podklady ako keramická tehla, pórobetónové tvárnice a betón. PU lepidlo na sadrokartón úplne nahradzuje drahé oceľové rošty alebo pracnú montáž drevených vyrovnávacích roštov prevádzaných na nerovných podkladoch. Za doskami je možné zachovať rozvody el. káblov a odvetranie stien. Medzi základné vlastnosti PU lepidla na sadrokartón patrí: jednoduché spracovanie (aj k ručnému spracovaniu), netvorí hrudky, vysoká výdatnosť.

Spoločnosť Den Braven na trh dodáva špičkové riešenia pochádzajúce výrobného závodu v Českej republike. Už 20 rokov sú stálicou a patria k popredným svetovým producentom tmelov, silikónov, polyuretánových montážnych pien, technických aerosólov najvyššej kvality.

Príďte si ku nám zjednodušiť život s kvalitným náradím!