kupelna-nadpis

Kúpeľňové štúdio

Deň v kúpeľni začína i končí!

Interiér kúpeľne už dávno neplní len funkciu očisty tela, ale čakáme od nej omnoho viac. Predovšetkým ženské pohlavie v nej hľadá zákutie poskytujúce odpočinok, relax, energiu, či jednoducho priestor na skrášľovanie zovňajšku.

Ak si myslíte, že už máte kúpeľňu zastaranú a vyžaduje si premenu alebo ide o novostavbu, začnite jej venovať pozornosť. Darujte interiéru kúpeľne toľko času, aby sa aj vaša polovička v kráľovstve mydiel a šminiek cítila ako v rozprávke. A i keď možno nebude mať z vane výhľad na čarovnú oblohu s hviezdami, môže to tak aspoň cítiť.

Tomáš Uličný

vedúci kúpeľňového štúdia

+421 904 964 239

tomas.ulicny@stova.sk

„Vaša kúpeľňa nemusí byť len interiérom každodennej hygieny. Môže sa stať miestom odpočinku a priestorom, ktorý dokáže ulahodiť nielen vášmu organizmu, ale vďaka originálnemu dizajnu aj vašim očiam. Navštívte nás a my Vám navrhneme kúpeľňu, po akej ste vždy túžili.“

Kompletný servis

Ponúkame kompletný servis od grafického návrhu spracovaného do podoby 3D vizualizácie až po konečnú realizáciu. Poradíme Vám pri výbere obkladov, dlažieb, umývadiel, WC, pisoárov, vaní, sprchových vaničiek, sprchových kútov, batérií, stavebnej chémie, kúpeľňových doplnkov a pod.

Na základe rozsiahleho sortimentu sanitárnych produktov s kvalitným kúpeľňovým materiálom a bohatými skúsenosťami pracovníkov vám ukážeme, ako sa dá poľahky, štýlovo a hlavne efektne zariadiť interiér kúpeľne. No a keďže v jednoduchosti je krása, preferujeme dizajn jednoduchých línií.

Vizualizácia a 360-stupňová prehliadka

Zverte sa do rúk odborníkov. Pripravíme vám realistický návrh vašej vysnívanej kúpeľne.

Vďaka nášmu profesionálnemu tímu vám zhotovíme 3D návrh, ktorý vám uľahčí rozhodovanie a naplánovanie vašej vlastnej oázy pokoja. Vyhovieme aj náročným zákazníkom, nakoľko máme široký výber. Stačí len povoliť uzdu fantázie.

Vďaka 360-stupňovej prehliadke máte možnosť prejsť sa online po našom kúpeľňovom štúdiu a načerpať tak nové inšpirácie.

LOTOSAN Kúpeľne & interiér

Kúpeľne a interiér

LOTOSAN Radiátory

Nádherné a dizajnové radiátory

EDEN Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok

JIKA

Český výrobca kúpeľní

SanSwiss

Sprchové zásteny a vaničky

Kúpeľne a obklady

Obklady, dlažby, sanita

Prestige obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Katalóg Macryl

Kúpeľňa

Keramika Soukup

Nový katalóg 23/24

Svet dlažieb

Katalóg 2024

Bude Vás zaujímať...