kupelna-nadpis

Kúpeľňové štúdio

Deň v kúpeľni začína i končí!

Interiér kúpeľne už dávno neplní len funkciu očisty tela, ale čakáme od nej omnoho viac. Predovšetkým ženské pohlavie v nej hľadá zákutie poskytujúce odpočinok, relax, energiu, či jednoducho priestor na skrášľovanie zovňajšku.

Ak si myslíte, že už máte kúpeľňu zastaranú a vyžaduje si premenu alebo ide o novostavbu, začnite jej venovať pozornosť. Darujte interiéru kúpeľne toľko času, aby sa aj vaša polovička v kráľovstve mydiel a šminiek cítila ako v rozprávke. A i keď možno nebude mať z vane výhľad na čarovnú oblohu s hviezdami, môže to tak aspoň cítiť.

Tomáš Uličný

vedúci kúpeľňového štúdia

+421 904 964 239

tomas.ulicny@stova.sk

„Vaša kúpeľňa nemusí byť len interiérom každodennej hygieny. Môže sa stať miestom odpočinku a priestorom, ktorý dokáže ulahodiť nielen vášmu organizmu, ale vďaka originálnemu dizajnu aj vašim očiam. Navštívte nás a my Vám navrhneme kúpeľňu, po akej ste vždy túžili.“

Kompletný servis

Ponúkame kompletný servis od grafického návrhu spracovaného do podoby 3D vizualizácie až po konečnú realizáciu. Poradíme Vám pri výbere obkladov, dlažieb, umývadiel, WC, pisoárov, vaní, sprchových vaničiek, sprchových kútov, batérií, stavebnej chémie, kúpeľňových doplnkov a pod.

Na základe rozsiahleho sortimentu sanitárnych produktov s kvalitným kúpeľňovým materiálom a bohatými skúsenosťami pracovníkov vám ukážeme, ako sa dá poľahky, štýlovo a hlavne efektne zariadiť interiér kúpeľne. No a keďže v jednoduchosti je krása, preferujeme dizajn jednoduchých línií.

Katalóg LOTOSAN 2021/22

kúpeľne a interiér

Katalóg RAKO 2021

inšpirácie

Katalóg 2021

dvere, kľučky, zárubne

Katalóg Dreja 2021/22

kúpeľňový nábytok

Katalóg RAVAK 2021

kompletný sortiment

Katalóg SanSwiss 2020/21

sprchovacie kúty, vaničky, zásteny

Katalóg Arbiton

kompozitné podlahy

Katalóg Kaindl

laminátové podlahy

Lotosan

kúpeľne

Lotosan

kúpeľne, interiér

Jika 2020/2021

kúpeľne

TECEone

kúpeľne

Bude Vás zaujímať...