Akustické panely Meo Acoustic

Akustické panely Meo Acoustic
27. júna 2024 Wordbajan Wordpress

Kolekcia obkladov MEO Acoustic prináša kombináciu modernej elegancie, jedinečného zvukového pôžitku a praktickej funkčnosti.

Akustické obklady premenia Váš interiér na moderný štýlový priestor. Vďaka svojej vlastnosti tlmiť a absorbovať hluk sa budete cítiť ako v kine.

Trendové dekory MEO Acoustic sú vhodné na rýchle obloženie stien obývačiek, pracovní, spální, kancelárií, hotelových izieb, podcastových štúdií, reštaurácií, salónikov, kongresových aj zasadacích miestností a iných reprezentatívnych priestorov.

Jednoduchú montáž zvládne každý.

Akustické panely sú nenáročné na manipuláciu, ľahko sa režú, lepia aj napájajú vedľa seba. Pokryjete s nimi aj väčšiu plochu s minimálnym úsilím. Na rýchlu montáž vám postačí bežne dostupné náradie a vhodné lepidlo. Dotyk s prírodou Akustické obklady MEO sú vyrábané tak, že svojim vzhľadom pripomínajú prírodné materiály.

Navštívte naše stavebniny Stova, kde nájdete nie len širokú ponuku stavebného materiálu, ale aj množstvo bytových doplnkov, ktoré dotvoria Váš domov podľa Vašich snov.

Našu akciovú ponuku s množstvom zaujímavých produktov a doplnkov nájdete TU.