naradie-nadpis

Náradie a železiarstvo

Doprajte si nefalšovanú detskú radosť

V každom z nás sa nielen v detstve, ale po celý život, niekde v kútiku duše, skrýva detinskosť. Tak ako chlapci za mala ťahali po zemi „angličáky“ a dievčatá česali vlasy barbinám, tak sa dnes obklopujeme hračkami pre starších.

Hlavne chlapi sa dokážu úprimne tešiť z najnovšej techniky. Na odreagovanie im však často nestačí len HD televízia či leštenie fára pred garážou. Najlepšie totiž dokážu „vypnúť“ v spoločnosti pravých priateľov, v kolektíve železnej základne náradia. Priateľov si však treba vybrať takých, ktorí vás vždy podržia.

V spoločnosti STOVA sme rozšírili oddelenie Ochranné pracovné prostriedky o voľnočasové odevy značky PROMACHER. Inšpirujte sa u nás.

Rastislav Bočkay

vedúci oddelenia železiarstva

+421 910 980 229

rastislav.bockay@stova.sk

„Potrebujete pomôcť s výberom náradia? Počas rokov sme menili a rozširovali sortiment podľa Vašich požiadaviek a prianí. Dnes preto vieme poradiť a ponúknuť pestrú škálu železiarskeho a elektroinštalačného materiálu.“

Kompletný servis

Najviac železa sa samozrejme spotrebuje v stavebníctve a pri výrobe stavebného materiálu. Preto si už len ostáva vybrať materiál, s ktorým budete vždy spokojní. A aby ste z toho nemali Španielsku dedinu, dovtedy budeme hľadať, zoznamovať vás a spriateľovať s náradím, kým nepreskočí iskra.

Kvalitná obsluha a profesionálne poradenstvo je u nás garantované stabilným tímom predajcov, ktorí pravidelne absolvujú produktové školenia priamo u výrobcov alebo importérov nami predávaného tovaru.

Vďaka našej 360-stupňovej prehliadke máte možnosť nahliadnuť do nášho oddelenia.

Katalóg Domax

DMX systém

Katalóg Firestop

Majte požiar pod kontrolou

Katalóg Kanlux

LED panely

Katalóg Milwaukee

Elektrické náradie

Katalóg Milwaukee

Príslušenstvo

Katalóg Bennon

Obuv, oblečenie, doplnky

Katalóg Kanlux

Svietidlá a príslušenstvo

Katalóg Fischer

Upevňovacie systémy

Bude Vás zaujímať...