naradie-nadpis

Náradie a železiarstvo

Doprajte si nefalšovanú detskú radosť

V každom z nás sa nielen v detstve, ale po celý život, niekde v kútiku duše, skrýva detinskosť. Tak ako chlapci za mala ťahali po zemi „angličáky“ a dievčatá česali vlasy barbinám, tak sa dnes obklopujeme hračkami pre starších.

Hlavne chlapi sa dokážu úprimne tešiť z najnovšej techniky. Na odreagovanie im však často nestačí len HD televízia či leštenie fára pred garážou. Najlepšie totiž dokážu „vypnúť“ v spoločnosti pravých priateľov, v kolektíve železnej základne náradia. Priateľov si však treba vybrať takých, ktorí vás vždy podržia.

V spoločnosti STOVA sme rozšírili oddelenie Ochranné pracovné prostriedky o voľnočasové odevy značky PROMACHER. Inšpirujte sa u nás.

Rastislav Bočkay

vedúci oddelenia železiarstva

+421 910 980 229

rastislav.bockay@stova.sk

„Potrebujete pomôcť s výberom náradia? Počas rokov sme menili a rozširovali sortiment podľa Vašich požiadaviek a prianí. Dnes preto vieme poradiť a ponúknuť pestrú škálu železiarskeho a elektroinštalačného materiálu.“

Kompletný servis

Najviac železa sa samozrejme spotrebuje v stavebníctve a pri výrobe stavebného materiálu. Preto si už len ostáva vybrať materiál, s ktorým budete vždy spokojní. A aby ste z toho nemali Španielsku dedinu, dovtedy budeme hľadať, zoznamovať vás a spriateľovať s náradím, kým nepreskočí iskra.

Kvalitná obsluha a profesionálne poradenstvo je u nás garantované stabilným tímom predajcov, ktorí pravidelne absolvujú produktové školenia priamo u výrobcov alebo importérov nami predávaného tovaru.

Vďaka našej 360-stupňovej prehliadke máte možnosť nahliadnuť do nášho oddelenia.

Katalóg Domax

DMX systém

Dewalt cenník

2022/ 2023

Katalóg Kanlux

Katalóg produktov

Katalóg Milwaukee

Elektrické náradie

Katalóg Milwaukee

Príslušenstvo

Katalóg Bennon

Obuv, oblečenie, doplnky

Katalóg Delta Plus

The safety book

Katalóg Fischer

Upevňovacie systémy

Bude Vás zaujímať...