naradie-nadpis

Náradie a železiarstvo

Doprajte si nefalšovanú detskú radosť

V každom z nás sa nielen v detstve, ale po celý život, niekde v kútiku duše, skrýva detinskosť. Tak ako chlapci za mala ťahali po zemi „angličáky“ a dievčatá česali vlasy barbinám, tak sa dnes obklopujeme hračkami pre starších.

Hlavne chlapi sa dokážu úprimne tešiť z najnovšej techniky. Na odreagovanie im však často nestačí len HD televízia či leštenie fára pred garážou. Najlepšie totiž dokážu „vypnúť“ v spoločnosti pravých priateľov, v kolektíve železnej základne náradia. Priateľov si však treba vybrať takých, ktorí vás vždy podržia.

V spoločnosti STOVA sme rozšírili oddelenie Ochranné pracovné prostriedky o voľnočasové odevy značky PROMACHER. Inšpirujte sa u nás.

Rastislav Bočkay

vedúci oddelenia železiarstva

+421 910 980 229

rastislav.bockay@stova.sk

„Potrebujete pomôcť s výberom náradia? Počas rokov sme menili a rozširovali sortiment podľa Vašich požiadaviek a prianí. Dnes preto vieme poradiť a ponúknuť pestrú škálu železiarskeho a elektroinštalačného materiálu.“

Kompletný servis

Najviac železa sa samozrejme spotrebuje v stavebníctve a pri výrobe stavebného materiálu. Preto si už len ostáva vybrať materiál, s ktorým budete vždy spokojní. A aby ste z toho nemali Španielsku dedinu, dovtedy budeme hľadať, zoznamovať vás a spriateľovať s náradím, kým nepreskočí iskra.

Kvalitná obsluha a profesionálne poradenstvo je u nás garantované stabilným tímom predajcov, ktorí pravidelne absolvujú produktové školenia priamo u výrobcov alebo importérov nami predávaného tovaru.

Katalóg Stanley

2020/2021

Katalóg Delta Plus

Január – Apríl 2020

Katalóg Delta Plus

click the edit button to change this text.

Katalóg DeWalt

Cenník strojov Dewalt

Katalóg Domax

DMX systém

Katalóg Z-style

2020 / 2021

Katalóg Fischer

Cenník 2020

Katalóg Firestop

Majte požiar pod kontrolou

Katalóg Haco Slovakia

Katalóg výrobkov

Katalóg Kanlux

LED osvetlenie

Katalóg Kanlux

LED panely

Katalóg Emos

Produktový katalóg

Bude Vás zaujímať...