farby-nadpis

Farby a laky

V každej izbe sa odohráva farebný príbeh

Emóciu, náladu, psychiku. To všetko dokážu farby ovplyvniť. Preto nie je nič dôležitejšie, ako sa zhodnúť s charakterom a povahou farieb. Stena v spálni za romantickým obrazom alebo v obývačke za televíziou by nemala byť iba stenou s farbou. Skúste sa s ňou poriadne vyhrať a vyjadriť tak predovšetkým samého seba. Len stenou s vašou obľúbenou farbou si po náročnom dni zabezpečíte dobitie energie a zlepšenie nálady.

Zároveň Vám ponúkame miešanie exteriérových a interiérových farieb, lakov a omietok podľa vlastného výberu od značkových výrobcov Ceresit, Primalex, KVK.

Rastislav Mikolaj

vedúci oddelenia farieb a lakov

+421 907 405 352

rastislav.mikolaj@stova.sk

“Ak si predsa nebudete vedieť rady, poradíme vám, ako sa dá štruktúrovanou farbou alebo dvojfarebným náterom najlepšie zútulniť interiér. Namiešame obľúbené tiene farieb na vnútorné i vonkajšie použitie, pričom ich vieme zladiť s dekoračnými nálepkami.”

Kompletný servis

Na našom oddelení farieb Vám ponúkame širokú škálu farieb, lakov, omietok, stav. chémie a ostatného príslušenstva na maliarske príslušenstvo. Používame kvalitné farby a stavebnú chémiu od renomovaných značiek ako Primalex, Henkel, Ceresit, Den Braven, Hasoft, Sika, Helios, Color Company, Het, Elastik, Bochemie, Ciret, Gebol, Motip Dupli, Slovlak, KVK, ktoré Vám vydržia mnoho rokov.

Okrem toho za Vás vyriešime problémy so vzlínajúcou vodou v múroch a dodáme Vám rôznofarebné silikóny či tmely.

 

Katalóg Bondex

Dokonalá starostlivosť o drevo

Katalóg Ceresit

Kvalita pre profesionálov

Katalóg Johnstones

Katalóg produktov

Katalóg Den Braven

Rozumné riešenie pre stavebníctvo

Bude Vás zaujímať...