stavebniny-nadpis

Stavebniny

Nie je to len o kladení tehál

Radi si robíte veci svojpomocne tak, aby vás pohľad na hotovú prácu nikdy neodradil? Stavebné práce nie sú dnes pre šikovného kutila žiadnou neznámou. Nie vždy však oplývate dostatočnými skúsenosťami či zručnosťami? Niekedy vám len manuálna práca o čosi dlhšie trvá? Nie je sa za čo hanbiť, každý predsa prekvitá v inom odvetví.

Ak však máte po ruke priateľov, s ktorými spoločne zdieľate svet, nebojte sa ich pozvať na stavebnú párty! Určite radi prídu. Veď predsa, aj im raz bude treba s niečím „helfnúť“. A pamätajte, len so spoľahlivým kolektívom dokážete radosť po práci zdieľať aj počas nej.

Našim zákazníkom a stavebníkom ponúkame výhodné zľavy, vypracovanie cenových ponúk a poradenstvo zdarma.

Jozef Suchý

vedúci oddelenia stavebnín

+421 905 936 624

jozef.suchy@stova.sk

„Správny výber stavebného materiálu je základom úspešnej stavby. Dnes je na trhu množstvo predajcov, preto nie je výber produktu vôbec jednoduchý. My Vám poskytneme všetky potrebné informácie a poradíme, ktorý stavebný materiál je pre Vašu stavbu najideálnejší.“

Kompletný servis

Ponúkame Vám betónový program, železo, zatepľovací systém, tepelné izolácie, murovacie tvárnice a tehly, omietkové zmesi, komínové systémy, strešné systémy, strešné okná a iné. Ponúkaný tovar je od renomovaných firiem, ktoré na stavebnom trhu pôsobia dlhodobo a majú svoju tradíciu.

Patria sem napríklad Xella, Porfix, Wienerberger, Leier, Stadreko, Semmelrock, Premac, Betron Brož, Diton, Abw, Baumit, Cemix, Quick-Mix, Atlas, Polyform, Tondach, Bramac, Isover, Knauf, Dorken a iné. Tovar zakúpený v našej spoločnosti Vám radi doručíme v dohodnutom termíne a vyložíme autami s hydraulickou rukou.

Vďaka našej 360-stupňovej prehliadke máte možnosť prejsť sa online po našich stavebninách.

Katalóg Delta

Strešný program

Katalóg Porotherm

Materiály, ktoré sa Vás dotýkajú

Katalóg Rigips

Katalóg prvkov a príslušenstva 2024

Katalóg Tondach

Riešenie pre strechu

Katalóg Diton

Diton dlažby

Kalkulačka Diton

Produktová kalkulačka

Katalóg Isover

Isover prehľad výrobkov

Katalóg Emporio

Emporio prehľad výrobkov

Bude Vás zaujímať...