Akcie

Aktuálne akcie

Akciový leták - Január 2022

platný od 05.01.2022 do 08.02.2022

S T A V E B N I N Y

Od 1. júla sme na dopyt zákazníkov po betónovej strešnej krytine, zaradili do našej ponuky strešnú krytinu od firmy LEIER. Strešná krytina LEIER je cenovo dostupná a ponúka celú škálu farieb, čím uspokojí i náročných zákazníkov.

V ponuke sú modely TOSCANA a LUX, ktoré dodajú Vašej streche modernú mediteran atmosféru. TOSCANA sa vyrába v typoch Basic, Klassic a Extra. Typ LUX je v ponuke s výraznou vlnou a typ LUX AERO s jemnou vlnou. Na strešnú krytinu je poskytovaná 50-ročná záruka.

Celá ponuka modelov a farieb tejto krytiny je prezentovaná u Nás na výstavnej ploche. Sme veľmi radi , že sa Nám podarilo k pálenej strešnej krytine Tondach, Vám ponúknuť i túto alternatívnu – Kvalitnú betónovú krytinu – LEIER.

 

Voľne stojací elektrický krb FKK 22

BÝVANIE

Výpredajová cena: 329,00

LED efekt reálneho plameňa, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, adaptívna regulácia, samostatná regulácia jasu, diaľkové ovládanie, rozmery 97 x 74 x 29 cm.

Len do vypredania zásob!

 

Panoramatický elektrický krb FKK 04

BÝVANIE

Výpredajová cena: 149,00

Teplovzdušný ventilátor, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, ochrana proti prehriatiu, samostatné zapnutie plameňového efektu, diaľkové ovládanie, rozmery 63,5 x 67 x 36 cm.

Len do vypredania zásob!

 

Elektrický nástenný krb HOME FKK 17

BÝVANIE

Výpredajová cena: 159,00

Materiál predného krytu kalené sklo, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, adaptívna regulácia, samostatná regulácia jasu, diaľkové ovládanie, rozmery 88,5 x 48 x 13,5 cm.

Len do vypredania zásob!

 

Elektrický nástenný krb FKK 2100

BÝVANIE

Cena: 169,00

Materiál predného krytu z kaleného skla, dreva a plastu, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, adaptívna regulácia, samostatná regulácia jasu, diaľkové ovládanie, ochrana proti prehriatiu.

Len do vypredania zásob!

 

Elektrický nástenný krb HOME FKKI 03

BÝVANIE

Cena: 149,00

Týždenný program, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, horný výfukový bod, samostatná regulácia jasu, diaľkové ovládanie, rozmery 60 x 44 x 20 cm.

Len do vypredania zásob!

Hnojivo Plantella Organik

ZÁHRADA

Akciová cena: 5,59 € / 7,5kg

                           12,90 € / 20kg

Až 3-násobný obsah živín oproti bežným organickým hnojivám! Bez burín, tepelne ošetrené, granulované organické hnojivo s vysokým obsahom živín. NPK 5-3-2, čo je u organického hnojiva veľa. Organické hnojivo s overenou vysokou kvalitou a účinnosťou, ktoré je bez nepríjemnej vône, bez burín a zárodkov chorôb, pretože je tepelne spracované. Obsahuje viac živín, jeho použitie a uschovávanie je veľmi jednoduché. Pokusy dokázali, že sa pri použití Plantella Organik u plodín zvýši obsah cukru o 20%, obsah vitamínu A o 15% a vitamínu C o 30%. Výživné látky sa uvoľňujú postupne počas roka. 100% organické hnojivo pre všetky druhy rastlín zväčšuje podiel humusu a tým i zvyšuje úrodnosť pôdy.

Rýchla, ľahká a trvanlivá živicová zmes Noncrete

STAVEBNINY

Už žiadne kopanie veľkých dier vo vašom dvore!

Produkt NONCRETE sa rýchlo nanáša (inštaluje), má nízku hmotnosť, je však silnou a odolnou inovatívnou látkou. Je to nová a revolučná alternatíva v porovnaní s ťažkopádnym procesom inštalovania štandardnej betónovej hmoty. Nie je na báze cementu.

NONCRETE je flexibilný a odolný voči vode, preto nie je potrebné izolovať žiadne stĺpiky a je možné ich pripevniť priamo do zeme bez nebezpečenstva hniloby.

Benzínová sekačka AL-KO Comfort 42.0 P-A

ZÁHRADA

Cena: 199 €

Benzínová kosačka so šírkou záberu 42 cm zaručuje efektívne kosenie v záhradách s rozlohou do 800 m². Výšku kosenia je možné upravovať v siedmich krokoch pomocou pohodlného rýchleho nastavenia jedného kolesa. Comfort 42.0 P-A má benzínový motor AL-KO Pro s výkonom 1,9 kW, ktorý vykonáva svoju prácu s dlhou životnosťou. Vďaka funkcii 2IN1 je možné kosiť a zachytávať trávnik. Pohodlie pri práci ďalej zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukoväť a guľôčkové XL kolesá na ochranu trávnika. Vďaka vysokému a odolnému krytu z oceľového plechu kosačka na trávu Comfort 42.0 P-A zachytáva trávu obzvlášť dobre. To znamená, že musíte tiež vyprázdňovať zberač trávy s objemom 65 l menej často.

 

Akumulátorový vonkajší ručný vysávač EasyClean Li

ZÁHRADA

Cena: 89,90 €

GARDENA akumulátorový ručný vysávač EasyClean Li je skvelý na flexibilné čistenie vonku i vo vnútri. Je schopný vysávať vlhké aj suché častice. To znamená, že ho možno použiť pre nekonečné množstvo úloh. Integrovaný lítium-iónový akumulátor je obzvlášť silný; vďaka tomu dokáže povysávať ešte väčšie nečistoty, vlhkú zeminu alebo lístie. Vysoko kvalitný filter zaručuje efektívny sací výkon pri vysávaní prachu a omrviniek. Ručný vysávač EasyClean Li je vždy k dispozícii, či už na balkóne alebo na terase, v garáži alebo na čistenie v aute. Výrobok obsahuje dlhú štrbinovú a kefovú hlavicu.

 

Truhlík samozavlažovací Torenie

ZÁHRADA

Cena: 3,99 €

Plastový samozavlažovací kvetináč s matným zvrásneným povrchom. Má prepadové otvory pre zabránenie premokreniu substrátu pri preliatí alebo pri daždi. Šesť dutín a tri knôty zabezpečia optimálny prísun vody a živín k rastlinám v substráte. Truhlík má sponu proti deformácii jeho tvaru pri zväčšovaní koreňového balu.

 

 

Textilná hadica Liano 20 m

ZÁHRADA

Cena: 49,90 €

S GARDENA textilnou hadicou Liano, vyrobenou z vysoko odolnej textílie, sa veľmi pohodlne manipuluje a je výnimočne pružná. Hadica je schopná vyrovnať sa s maximálnym namáhaním a je odolná voči tlaku až do 35 barov. Jej nízka hmotnosť uľahčuje skladovanie. Je tiež vhodná pre vozíky a bubny na hadicu. Textilná hadica Liano 20 m – súprava obsahuje nákrutku pre tri rôzne veľkosti závitu, rýchlospojku, stopspojku a postrekovač.

 Ponorné čerpadlo AL-KO Drain 7500 Classic

ZÁHRADA

Cena: 49,90 €

Robustné ponorné čerpadlo na znečistenú vodu s výkonom 450 Watt. Špeciálna technológia hnacieho kolesa pre extrémne nároky. Univerzálna uhlová prípojka vrátane kombinovanej redukcie. Automatické vypínanie vďaka plavákovému spínaču. Zrnitosť do 30 mm, dopravované množstvo max. 7 500 l/h, výtlačná výška do 6 m

 

Elektrická píla MCCULLOOCH CSE1835

ZÁHRADA

Cena: 79,00

Dobre vyvážená, ľahko ovládateľná elektrická píla s motorom o výkone 2000W a 16″ lištou. Dĺžka vodiacej lišty 35 cm/13,78″. Rýchlosť reťaze pri max. výkonu 13,5 m/s/ 44,29 stopa/s. Objem olejovej nádrže 0,24 l/0,1 Amer.pinta. Hmotnosť (bez rezného nástroja) 3,5 kg.

 

Benzínová kosačka AL-KO HIGHLINE 46.9 SP-H

ZÁHRADA

Cena: 369,00 €

Výkon 2,7 kW, motor HONDA GCVx 145, objem 145 cm3, šírka záberu 46 cm, centrálne nastavenie výšky strihu 3 – cm, centrálne nastavenie 7 polôh, zberný kôš plast/70l s ukazovateľom naplnenia, zavesením EasyClick a jazýčkom, MAX AIRFLOW konštrukcia telesa pre perfektné kosenie a zber trávy, 3v1: kosenie, zber, mulčovanie, hmotnosť 35 kg.

 

HNOJIVO PRE TRÁVNIKY PLANTELLA

ZÁHRADA

Cena:  29 €

Viaczložkové komplexné trávnikové hnojivo s postupným uvoľňovaním 3-4 mesiace pre hnojenie trávnika, ale aj iných plodín. Balenie 20 kg vystačí na 660 m2.

Obsah živín: NPK 20-5-5+ Mg + mikroelementy.

 

KOMBINOVANÉ ELEKTRICKÉ KLADIVO

ŽELEZIARSTVO

Cena: 75,95

Príkon 850 W, otáčky 0-13000/min, uchytenie nástroja SDS-plus, vrtný výkon kov 13 mm, betón 28 mm, drevo 30 mm, kufrík je súčasťou balenia, hmotnosť 3,2 kg.

 

LINEÁRNY PODLAHOVÝ ŽĽAB

ŽELEZIARSTVO

Cena: 87,90

Materiál viacvrstvový odolný plast/nerez, výška len 62 mm, odtok v priemere 40 mm, dĺžka 850 mm, preitok 30l/min, kombinovaný mokro-suchý sifón.

 

AKU NOŽNICE NA TRÁVU AL-KO GS 7,2 LI MULTICUTTER

STAVEBNINY

Cena: 59,90 €

Akumulátor 7,2 V/2,0 Ah, dĺžka rezu na kríky 160 mm, šírka rezu na trávu 80 mm, hmotnosť 0,5 kg.

 

Primalex Essence

FARBY a LAKY

Cena:  9,90 € / l

Umývateľná matná a zároveň vysoko krycia interiérová farba s jednoduchou aplikáciou. Elegantná farebná paleta so 42 odtieňmi.  Výdatnosť 9 – 12 m2/ l.

Agrofólia UV stabilná

ZÁHRADA

Cena: za 1bm 6,99 €

Fóliovníková priedušná Agrofólia je ochranná, transparentná a  tvorí prirodzenú mikroklímu.
Fólia je vhodná predovšetkým pre fóliovníky, kde udržuje vlhké a  teplé prostredie, pre rast zeleniny a rastlín. Veľmi dôležitou vlastnosťou je efekt fólie, čím sa zvyšuje teplota vo fóliovníku v noci až o 2-4 stupne Celzia.
Agrofólie sú využívané aj na dlhodobejšie prekrývanie proti vonkajším poveternostným vplyvom napr. na drevo

Fólia má hrúbku 0,17 mm, šírku 6m a je UV stabilná.

 

WC závesné TECEone so sprchovacou funkciou

KÚPELNE A SANITA

Cena: 1368€ s DPH

Keramika s integrovanou sprchovacou funkciou pre Vašu pohodlnú osobnú hygienu. TECEone využíva prípojky na centrálny rozvod teplej a studenej vody a nevyžaduje tak pripojenie na zdroj elektrického napájania. Integrovaná bidetová sprška s ovládaním na boku toalety, otočením regulátora sa rameno spŕšky automaticky vysunie.