Akcie

Aktuálne akcie

Akciový leták - Máj 2022

platný od 11.05.2022 do 07.06.2022

S T A V E B N I N Y

Od 1. júla sme na dopyt zákazníkov po betónovej strešnej krytine, zaradili do našej ponuky strešnú krytinu od firmy LEIER. Strešná krytina LEIER je cenovo dostupná a ponúka celú škálu farieb, čím uspokojí i náročných zákazníkov.

V ponuke sú modely TOSCANA a LUX, ktoré dodajú Vašej streche modernú mediteran atmosféru. TOSCANA sa vyrába v typoch Basic, Klassic a Extra. Typ LUX je v ponuke s výraznou vlnou a typ LUX AERO s jemnou vlnou. Na strešnú krytinu je poskytovaná 50-ročná záruka.

Celá ponuka modelov a farieb tejto krytiny je prezentovaná u Nás na výstavnej ploche. Sme veľmi radi , že sa Nám podarilo k pálenej strešnej krytine Tondach, Vám ponúknuť i túto alternatívnu – Kvalitnú betónovú krytinu – LEIER.

 

GARDENA Akumulátorový stredotlakový čistič AquaClean 24/18V P4A

ZÁHRADA

Cena: 216,79 €

Jeden z najuniverzálnejších tlakových čističov vo svojej triede s LED kontrolkou stavu nabitia akumulátora integrovanou do čističa a 3 nastaveniami výkonu zaisťujúcimi tlak 9, 14 a 24 barov. Ideálne pre mnoho úloh pre tlakové čističe. Pomocou nastaveného tlaku 24 bar možno dôkladne vyčistiť autá, bicykle a odpadkové koše.

 

 

GARDENA Akumulátorový trimmer EasyCut 23/18V P4A

ZÁHRADA

Cena: 146,19 €

Jednoduché a bezkáblové kosenie trávnika: s akumulátorovým trimmerom EasyCut 23/18V P4A dostanete váš trávnik do formy. A to aj na miestach, ktoré sú zvyčajne ťažko dostupné! Model EasyCut 23/18V P4A je veľmi ľahký, takže je manipulácia s ním je veľmi pohodlná.

 

 

GARDENA Akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot THS 42/18V P4A

ZÁHRADA

Cena: 201,89 €

Vďaka LED indikátoru priamo na rukoväti ste vždy informovaní o aktuálnej úrovni nabitia. S dodaným akumulátorom dosiahne výrobok dobu chodu až 100 minút a ostrihať s ním až 600 metrov štvorcových živého plotu. Teleskopické nožnice vážia vrátane akumulátora 3,4 kilogramu; ich rukoväť je ergonomicky navrhnutá a má ideálne ťažisko.

 

 

GARDENA Akumulátorová teleskopická vyvetvovacia pílka TCS 20/18V P4A

ZÁHRADA

Cena: 211,49 €

S touto teleskopickou vyvetvovacou pílkou sa ľahko pracuje, pretože váži len 3,5 kilogramu. Je praktická, kompaktná a režie presne. Vďaka dĺžke lišty 20 centimetrov a teleskopickej rukoväti dosiahnete na konáre vo výške až štyri metre.

 

 

GARDENA Akumulátorové čerpadlo do suda 2000/2 18V P4A

ZÁHRADA

Cena: 175,19 €

Čerpadlo do suda vyčerpá až 2 000 litrov za hodinu a vytvorí maximálny tlak 2,0 bar. Pomocou regulačného ventilu možno podľa potreby upraviť prietok vody čerpadlom – možné je aj kvapkové zavlažovanie. Časovač umožňuje zvoliť, ako dlho má čerpadlo bežať.

 

 

GARDENA Akumulátorová kosačka PowerMax™ 32/36V P4A

ZÁHRADA

Cena: 343,19 €

Akumulátorová kosačka na trávu pre plochy do 200 metrov štvorcových.
Špeciálny kalený nôž zaisťuje vynikajúce výsledky kosenia. Pracovná šírka činí 32 centimetrov. Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť na desať rôznych úrovní pomocou funkcie QuickFit. Hrebene na trávnik po stranách krytu zaisťujú pokosenie trávy pri múroch a obrubníkoch, takže nikdy nezostanú nevzhľadné trsy trávy.

 

 

Voľne stojací elektrický krb FKK 22

BÝVANIE

Výpredajová cena: 329,00

LED efekt reálneho plameňa, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, adaptívna regulácia, samostatná regulácia jasu, diaľkové ovládanie, rozmery 97 x 74 x 29 cm.

Len do vypredania zásob!

 

Panoramatický elektrický krb FKK 04

BÝVANIE

Výpredajová cena: 149,00

Teplovzdušný ventilátor, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, ochrana proti prehriatiu, samostatné zapnutie plameňového efektu, diaľkové ovládanie, rozmery 63,5 x 67 x 36 cm.

Len do vypredania zásob!

 

Elektrický nástenný krb HOME FKK 17

BÝVANIE

Výpredajová cena: 159,00

Materiál predného krytu kalené sklo, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, adaptívna regulácia, samostatná regulácia jasu, diaľkové ovládanie, rozmery 88,5 x 48 x 13,5 cm.

Len do vypredania zásob!

 

Elektrický nástenný krb FKK 2100

BÝVANIE

Cena: 169,00

Materiál predného krytu z kaleného skla, dreva a plastu, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, adaptívna regulácia, samostatná regulácia jasu, diaľkové ovládanie, ochrana proti prehriatiu.

Len do vypredania zásob!

 

Elektrický nástenný krb HOME FKKI 03

BÝVANIE

Cena: 149,00

Týždenný program, 2 stupne ohrevu, elektronický termostat, horný výfukový bod, samostatná regulácia jasu, diaľkové ovládanie, rozmery 60 x 44 x 20 cm.

Len do vypredania zásob!

Hnojivo Plantella Organik

ZÁHRADA

Akciová cena: 5,59 € / 7,5kg

                           12,90 € / 20kg

Až 3-násobný obsah živín oproti bežným organickým hnojivám! Bez burín, tepelne ošetrené, granulované organické hnojivo s vysokým obsahom živín. NPK 5-3-2, čo je u organického hnojiva veľa. Organické hnojivo s overenou vysokou kvalitou a účinnosťou, ktoré je bez nepríjemnej vône, bez burín a zárodkov chorôb, pretože je tepelne spracované. Obsahuje viac živín, jeho použitie a uschovávanie je veľmi jednoduché. Pokusy dokázali, že sa pri použití Plantella Organik u plodín zvýši obsah cukru o 20%, obsah vitamínu A o 15% a vitamínu C o 30%. Výživné látky sa uvoľňujú postupne počas roka. 100% organické hnojivo pre všetky druhy rastlín zväčšuje podiel humusu a tým i zvyšuje úrodnosť pôdy.

Rýchla, ľahká a trvanlivá živicová zmes Noncrete

STAVEBNINY

Už žiadne kopanie veľkých dier vo vašom dvore!

Produkt NONCRETE sa rýchlo nanáša (inštaluje), má nízku hmotnosť, je však silnou a odolnou inovatívnou látkou. Je to nová a revolučná alternatíva v porovnaní s ťažkopádnym procesom inštalovania štandardnej betónovej hmoty. Nie je na báze cementu.

NONCRETE je flexibilný a odolný voči vode, preto nie je potrebné izolovať žiadne stĺpiky a je možné ich pripevniť priamo do zeme bez nebezpečenstva hniloby.

Benzínová sekačka AL-KO Comfort 42.0 P-A

ZÁHRADA

Cena: 199 €

Benzínová kosačka so šírkou záberu 42 cm zaručuje efektívne kosenie v záhradách s rozlohou do 800 m². Výšku kosenia je možné upravovať v siedmich krokoch pomocou pohodlného rýchleho nastavenia jedného kolesa. Comfort 42.0 P-A má benzínový motor AL-KO Pro s výkonom 1,9 kW, ktorý vykonáva svoju prácu s dlhou životnosťou. Vďaka funkcii 2IN1 je možné kosiť a zachytávať trávnik. Pohodlie pri práci ďalej zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukoväť a guľôčkové XL kolesá na ochranu trávnika. Vďaka vysokému a odolnému krytu z oceľového plechu kosačka na trávu Comfort 42.0 P-A zachytáva trávu obzvlášť dobre. To znamená, že musíte tiež vyprázdňovať zberač trávy s objemom 65 l menej často.

 

Akumulátorový vonkajší ručný vysávač EasyClean Li

ZÁHRADA

Cena: 89,90 €

GARDENA akumulátorový ručný vysávač EasyClean Li je skvelý na flexibilné čistenie vonku i vo vnútri. Je schopný vysávať vlhké aj suché častice. To znamená, že ho možno použiť pre nekonečné množstvo úloh. Integrovaný lítium-iónový akumulátor je obzvlášť silný; vďaka tomu dokáže povysávať ešte väčšie nečistoty, vlhkú zeminu alebo lístie. Vysoko kvalitný filter zaručuje efektívny sací výkon pri vysávaní prachu a omrviniek. Ručný vysávač EasyClean Li je vždy k dispozícii, či už na balkóne alebo na terase, v garáži alebo na čistenie v aute. Výrobok obsahuje dlhú štrbinovú a kefovú hlavicu.

 

Truhlík samozavlažovací Torenie

ZÁHRADA

Cena: 3,99 €

Plastový samozavlažovací kvetináč s matným zvrásneným povrchom. Má prepadové otvory pre zabránenie premokreniu substrátu pri preliatí alebo pri daždi. Šesť dutín a tri knôty zabezpečia optimálny prísun vody a živín k rastlinám v substráte. Truhlík má sponu proti deformácii jeho tvaru pri zväčšovaní koreňového balu.

 

 

Textilná hadica Liano 20 m

ZÁHRADA

Cena: 49,90 €

S GARDENA textilnou hadicou Liano, vyrobenou z vysoko odolnej textílie, sa veľmi pohodlne manipuluje a je výnimočne pružná. Hadica je schopná vyrovnať sa s maximálnym namáhaním a je odolná voči tlaku až do 35 barov. Jej nízka hmotnosť uľahčuje skladovanie. Je tiež vhodná pre vozíky a bubny na hadicu. Textilná hadica Liano 20 m – súprava obsahuje nákrutku pre tri rôzne veľkosti závitu, rýchlospojku, stopspojku a postrekovač.

 Ponorné čerpadlo AL-KO Drain 7500 Classic

ZÁHRADA

Cena: 49,90 €

Robustné ponorné čerpadlo na znečistenú vodu s výkonom 450 Watt. Špeciálna technológia hnacieho kolesa pre extrémne nároky. Univerzálna uhlová prípojka vrátane kombinovanej redukcie. Automatické vypínanie vďaka plavákovému spínaču. Zrnitosť do 30 mm, dopravované množstvo max. 7 500 l/h, výtlačná výška do 6 m

 

Elektrická píla MCCULLOOCH CSE1835

ZÁHRADA

Cena: 79,00

Dobre vyvážená, ľahko ovládateľná elektrická píla s motorom o výkone 2000W a 16″ lištou. Dĺžka vodiacej lišty 35 cm/13,78″. Rýchlosť reťaze pri max. výkonu 13,5 m/s/ 44,29 stopa/s. Objem olejovej nádrže 0,24 l/0,1 Amer.pinta. Hmotnosť (bez rezného nástroja) 3,5 kg.

 

Benzínová kosačka AL-KO HIGHLINE 46.9 SP-H

ZÁHRADA

Cena: 369,00 €

Výkon 2,7 kW, motor HONDA GCVx 145, objem 145 cm3, šírka záberu 46 cm, centrálne nastavenie výšky strihu 3 – cm, centrálne nastavenie 7 polôh, zberný kôš plast/70l s ukazovateľom naplnenia, zavesením EasyClick a jazýčkom, MAX AIRFLOW konštrukcia telesa pre perfektné kosenie a zber trávy, 3v1: kosenie, zber, mulčovanie, hmotnosť 35 kg.

 

HNOJIVO PRE TRÁVNIKY PLANTELLA

ZÁHRADA

Cena:  29 €

Viaczložkové komplexné trávnikové hnojivo s postupným uvoľňovaním 3-4 mesiace pre hnojenie trávnika, ale aj iných plodín. Balenie 20 kg vystačí na 660 m2.

Obsah živín: NPK 20-5-5+ Mg + mikroelementy.

 

KOMBINOVANÉ ELEKTRICKÉ KLADIVO

ŽELEZIARSTVO

Cena: 75,95

Príkon 850 W, otáčky 0-13000/min, uchytenie nástroja SDS-plus, vrtný výkon kov 13 mm, betón 28 mm, drevo 30 mm, kufrík je súčasťou balenia, hmotnosť 3,2 kg.

 

LINEÁRNY PODLAHOVÝ ŽĽAB

ŽELEZIARSTVO

Cena: 87,90

Materiál viacvrstvový odolný plast/nerez, výška len 62 mm, odtok v priemere 40 mm, dĺžka 850 mm, preitok 30l/min, kombinovaný mokro-suchý sifón.

 

AKU NOŽNICE NA TRÁVU AL-KO GS 7,2 LI MULTICUTTER

STAVEBNINY

Cena: 59,90 €

Akumulátor 7,2 V/2,0 Ah, dĺžka rezu na kríky 160 mm, šírka rezu na trávu 80 mm, hmotnosť 0,5 kg.

 

Primalex Essence

FARBY a LAKY

Cena:  9,90 € / l

Umývateľná matná a zároveň vysoko krycia interiérová farba s jednoduchou aplikáciou. Elegantná farebná paleta so 42 odtieňmi.  Výdatnosť 9 – 12 m2/ l.

Agrofólia UV stabilná

ZÁHRADA

Cena: za 1bm 6,99 €

Fóliovníková priedušná Agrofólia je ochranná, transparentná a  tvorí prirodzenú mikroklímu.
Fólia je vhodná predovšetkým pre fóliovníky, kde udržuje vlhké a  teplé prostredie, pre rast zeleniny a rastlín. Veľmi dôležitou vlastnosťou je efekt fólie, čím sa zvyšuje teplota vo fóliovníku v noci až o 2-4 stupne Celzia.
Agrofólie sú využívané aj na dlhodobejšie prekrývanie proti vonkajším poveternostným vplyvom napr. na drevo

Fólia má hrúbku 0,17 mm, šírku 6m a je UV stabilná.

 

WC závesné TECEone so sprchovacou funkciou

KÚPELNE A SANITA

Cena: 1368€ s DPH

Keramika s integrovanou sprchovacou funkciou pre Vašu pohodlnú osobnú hygienu. TECEone využíva prípojky na centrálny rozvod teplej a studenej vody a nevyžaduje tak pripojenie na zdroj elektrického napájania. Integrovaná bidetová sprška s ovládaním na boku toalety, otočením regulátora sa rameno spŕšky automaticky vysunie.