stavebniny-nadpis

Podporujeme

Radi by sme Vás informovali, že sme poskytli podporu pre niekoľko športových klubov. Vieme, že šport má pozitívny vplyv na našu spoločnosť a chceli sme prispieť k rozvoju športových aktivít v našom okolí. Veríme, že sme týmto pomohli klubom a ich členom dosiahnuť ciele a splniť svoje sny. Tešíme sa, že sme mohli byť súčasťou tohto procesu a plánujeme aj v budúcnosti podporovať športové aktivity a kluby.

HK GROTTO SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Po 12 rokoch na Spiši sa znova predstavuje extraligový hokej. Patríme k hrdým partnerom hokejistov zo Spišskej Novej Vsi.

VOLEJBALOVÝ KLUB SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Hlavným cieľom klubu je podporovať volejbalový telesný aj mentálny rast v žiackych a mládežníckych kategóriách. Okrem záujmu o šport sa snaží aj o posilnenie tímovej spolupráce a osobnostného rozvoja. Sme radi, že aj my môžeme podporovať tento klub.

MARATÓN ŠKODA SLOVENSKÝ RAJ

Maratón ŠKODA SLOVENSKÝ RAJ patrí do prestížnej série pretekov na horských bicykloch ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2023. K partnerom slovenských cyklistov patria aj naše stavebniny.

MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE

Futbal je neoddeliteľnou súčasťou mladých chlapcov a chlapov zo Spišského Podhradia. Tento klub má dlhoročnú tradíciu a my sme pyšní na to, že ich môžme podporovať.

ŠKBD SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Dievčenský basketbal má v novoveskom športe nezastupiteľné miesto. Veríme, že i nastávajúce obdobie prinesie basketbalu v Spišskej Novej Vsi úspech a stabilitu hodnú športovej tradície. Sme toho hrdou súčasťou.

BK97 STOVA, o.z.

Občianske združenie BK97 Stova dáva priestor amatérskemu športu v rozvíjaní svojich schopností, V stavebninách Stova vieme, aká je podpora dôležitá a preto nás teší byť partnermi tohto klubu.

MAREK JALČ VICEMAJSTROM SLOVENSKA

Pôvodne to mal byť iba skúšobný test v rámci prípravy na rely sezónu, no nakoniec sa z toho vykľula kompletná kopcová sezóna a úspešný výsledok. Skúsený Spišiak sa však dokázal rýchlo adaptovať a začal zbierať pódiové umiestnenia.

MESTO PROSÍ O POMOC

Dňa 29. marca 2022 popoludní zachvátil domov dôchodcov na Brezovej ulici v Spišskej Novej Vsi požiar. A keďže nám nie je život dôchodcov v našom meste ľahostajný, zareagovali sme na výzvu mesta, ktoré prosilo o poskytnutie financií, aby mohli čo najskôr pristúpiť k opravám v objekte domova dôchodcov a sprevádzkovať aspoň jeho časť.