zahrada-nadpis

Záhrada

Ani lístok sa bez vetra nepohne

Záhrada rastie, dýcha, pije, jednoducho žije presne tak, ako my ľudia. Aj preto je vzťah, aký si dokážete so zeleným okolím príbytkov vybudovať, nesmierne dôležitý. Ide síce o náročného člena domácnosti, no ak ho nezačnete rozmaznávať hneď od začiatku, neprinesie vám moc radosti. Ak randenie so záhradkou bude prebiehať pravidelne a každému kútu sa dostatočne povenujete, máte vyhraté.

Neexistuje väčšia slasť, ako si po fyzicky či psychicky náročnej práci oddýchnuť a načerpať svieži prílev energie vo vlastnej, dokonale zladenej záhrade. Spriateľte sa s trávnikom, kvetmi či stromčekmi, vybudujte si u nich dôveru a majte tak oázu zdravia vždy poruke. Pamätajte však, že dôvera je ako kvet. Dlho rastie, no ľahko sa zašliapne.

Ako čo možno najcitlivejšie vybrať ideálnu záhradu a čo použiť na jej dokonalú výzdobu Vám v našom záhradnom centre poradí tím spoľahlivých profesionálov, ktorí sú dennodenne konfrontujú svoje vedomosti s náročnými požiadavkami zákazníkov.

Štefan Brutvan

vedúci oddelenia záhrady

+421 917 440 017

stefan.brutvan@stova.sk

„Naša záhrada vypovedá o nás, o našej povahe, životnom štýle, pedantnosti, či našom nazeraní na svet. Jedine ak je záhrada urobená tak, ako si to predstavujeme, sa v nej budeme cítiť šťastne a komfortne. Preto je našim cieľom, aby sa Vám z vlastnej záhrady nechcelo odchádzať.“

Kompletný servis

Ako si čo možno najcitlivejšie vybrať ideálnu záhradu a čo použiť na jej dokonalú výzdobu vám v našom záhradnom centre poradí tím spoľahlivých profesionálov, pre ktorých zeleň neznamená „iba“ prísun kyslíka, ale omnoho viac. Záhradný relax či párty s priateľmi tak nebude mať konca kraja.

Inšpirujeme Vás ako tráviť voľný čas s priateľmi – ponúkneme Vám grily a ich príslušenstvo, máme bohaté skúsenosti so zakladaním jazierok.

Záhradné náradie Ryobi

Katalóg 2021/2022

Katalóg Gardena 2022

Všetko pre záhradu

Katalóg Gardena 2022

Zavlažovanie, starostlivosť o trávnik

Kvetináče Lamela

Svet kvetináčov

Katalóg Thorma

Krby, kachle, sporáky

Katalóg Haas sohn Home

Krby, kachle 2022

Katalóg Haas sohn Premium

Krby, kachle 2022

Katalóg Rašelina

Substráty, zeminy, hnojiva

Profi Katalóg Rašelina

Substráty, zeminy, hnojiva, rašeliny

Bude Vás zaujímať...