O nás

Vznik spoločnosti

Roky, ktoré nám utkveli v pamäti

1995

Vznik Tehelňa STOVA, s.r.o.

2003

Predajňa
Klčov

2007

Stova Baumarket
Spišská Nová Ves

2009

Záhradné centrum

2011

Stova Baumarket
Spišský Štvrtok

2015

Rozšírenie predajnej plochy
na 3100 m²

2021

Kúpeľňové centrum
30 kúpeľňových kóji na 500 m²

Dokumenty na stiahnutie

Prepravný poriadok

Radi by ste začali s výstavbou a premýšľate, aký materiál zvoliť pri realizácii vysnívaného príbytku? Z množstva zdrojov vyhľadávate, aké materiály sú na trhu najaktuálnejšie a aké sú ich výhody či nevýhody? Nehrajte sa viac s myšlienkami, ale realizujte ich. Stova je tu od toho, aby zhmotňovala predstavy a kedykoľvek podala nie jednu pomocnú ruku, ale obe. Stačí, keď do nás na začiatku vlejete kúsok dôvery. Na konci si zahráme karty a potykáme si! Prečo sa ale spriateliť práve s nami?

Dnes to už nie je iba o tehlách, pomocou ktorých sa predkovia snažili uspokojiť najnutnejšiu požiadavku existencie. V počiatkoch sa stavalo z akostného dreva, rákosia i ohybných prútikov, pričom základ tvorila obyčajná hlina. Až neskôr boli objavené prvé tehly. V dnešnej dobe stavebného „boomu“ sa dá s každou vetvou vášho hniezda vyhrať k dokonalosti. Nie je však vetva ako vetva!

Rovnako ako vo všetkých oblastiach života, aj v stavebníctve pozorujeme vývoj nových trendov, čím sa neustále zvyšujú nároky na výstavbu. Zásadným vývojom tak musí prechádzať aj tá najdôležitejšia súčasť stavby. Tou je bezpochyby stavebný materiál. Aj na základe bohatých dejín je akousi povinnosťou rodinnej spoločnosti Stova pokračovať v šírení stavebného dedičstva tak, aby sa z nás stal ten najspoľahlivejší priateľ pre vašu stavbu a záhradu.

Sme držiteľmi certifikátu systému manažerstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001.

 

 

Roman Stolárik

výkonný riaditeľ

Stavebniny spolupracujú s viacerými renomovanými domácimi a zahraničnými dodávateľmi, vďaka ktorým si má každý možnosť vybrať materiál podľa svojich predstáv.

Už teraz sa na Vás tešíme!

Rudolf Stolárik

obchodný riaditeľ

Sortimentne sme zameraní na stavebný materiál, farby-laky, železiarstvo, sanitu a záhradu. Okrem toho nemusíte študovať a ovládať všetky informácie a povahu materiálu.

Od toho sme tu my!

Sme držiteľmi certifikátu systému manažerstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Certifikát