Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť na prvom mieste
10. mája 2023 Wordbajan Wordpress

Pri vykonávaní rôznych pracovných činností je dôležité mať na pamäti bezpečnosť. Ochrana pri práci je kľúčová pre minimalizáciu rizika úrazu a ochranu zdravia. Medzi základné ochranné prvky patria reflexné bundy, nepremokavé plášte, pracovné okuliare, ochranné štíty a rukavice. Pozrite si našu ponuku ochranných pomôcok aj v našom akciovom letáku.

Reflexné bundy sú neoddeliteľnou súčasťou pracovnej bezpečnosti, najmä v situáciách, kde je dôležité byť dobre viditeľný. Vďaka Neo reflexnej pracovnej bunde 81-745 budete viditeľný v každom počasí. Okrem toho, táto reflexná bunda má aj ďalšie funkcie, ako je vodeodolnosť a odolnosť voči vetru.

Ochrana pred prachom, iskrami, chemikáliami alebo odletujúcimi časticami je nevyhnutná pre zachovanie zdravia očí. Pracovné okuliare Delta Plus Brava2 poskytujú ochranu a zabezpečia, že oči sú chránené pred nebezpečnými situáciami. Ak potrebujete ochranu celej tváre pred prachom alebo chemikáliami siahnite po ochrannom štíte Delta Plus Balbi 2.

Bezpečnosť a ochrana pri práci by mali byť vždy na prvom mieste a tieto ochranné prvky sú neoceniteľným nástrojom na dosiahnutie tejto cieľovej úrovne ochrany. So správnym výberom ochranných pomôcok Vám radi pomôžu naši skúsení zamestnanci. Pozrite si aj náš akciový leták, v ktorom nájdete množstvo akciových produktov.