Interiérové lamelové panely

Interiérové lamelové panely
22. februára 2024 Wordbajan Wordpress

Výroba pod značkou Lamely3D sa sústreďuje na Slovensku s dôrazom na kvalitu a precíznosť, v bezkonkurenčnej cenovej hladine. Nástenné panely sa dodávajú v zmontovanom stave tak, aby sme koncovému zákazníkovi uľahčili montáž do maximálnej miery.

  1. Objednávka na mieru – Výber podkladu je dostupný ako drevo dekor, filc alebo kombinácia oboch. Dekoračné lamely môžete zvoliť v úprave laminát CPL alebo dekór fólia, a to až v 8 farebných prevedeniach.
  2. Spoľahlivé doručenie – Proces balenia zahŕňa využitie ochranných prvkov a špeciálnych kartónových krabíc, navrhnutých pre ochranu panelov pred možnými poškodeniami počas prepravy.
  3. Jednoduchá montáž – Súčasťou objednávok je podrobný návod s jednotlivými krokmi a presnými usmerneniami na montáž pomocou lepenia.

Vyberte si riešenie na mieru do Vašej obývacej izby, kuchyne alebo spálne.

Výhody 

  • Akustika – Pravidelné rozmiestnenie lamiel na podklade spĺňa vlastnosť difúzera, ktorý rozptyľuje zvukové vlny a minimalizuje odrazy od pevných plôch.
  • Dizajn – Lamely3D sú vďaka kombinácii prírodného dreva a čistých línií elegantným a štýlovým prvkom moderného interiéru.
  • Jednoduchá montáž – Lamelové panely sú dodávané v zmontovanom stave. Inštaláciu odporúčame formou lepenia alebo vŕtania. Hravo to zvládnete samy aj prostredníctvom pdf manuálu.

Navštívte naše stavebniny Stova, kde nenájdete len množstvo stavebného materiálu a náradia pre každého majstra, ale aj krásne doplnky do Vášho domova či záhrady. Naši skúsení zamestnanci Vám radi pomôžu a poradia s výberom správnych dekorácií aby bol Váš domov presne podľa Vašich predstáv a to za skvelé ceny.