Kúpeľňové štúdio

Vážení STOVA priatelia,

9. septembra 2021 sme pre Vás otvorili dvere našich predajní v Spišskej Novej Vsi, aby ste sa mohli pokochať našim novým kúpeľňovým štúdiom.

Počas celého dňa sme Vám odprezentovali dizajnové vzorové kúpeľne, expozíciu kvalitnej sanitárnej keramiky a spoločne sme tak slávnostne otvorili priestory kúpeľňového štúdia, v ktorom sa budú plniť vaše sny.

30 kúpeľňových kóji na 500m²

Vybrať si tu správnu farbu obkladu alebo presný rozmer vane, tak aby sa Vám vošla vedľa sprchy je niekedy naozajstný súboj zmyslov. Pomôcť s tým však môže videnie samotných doplnkov naživo. Takúto prehliadku Vám u nás môžeme zaručiť.

Komplexný servis

Zakladáme si na tom, aby sa zákazníci cítili v našich priestoroch ako doma a pri komunikácii s personálom ako v „kamarátskej debate“. Neponúkame Vám len vizuálny zážitok ale cenné rady do stavebného života, ktoré Vám pomôžu vyvarovať sa nepríjemnostiam v rekonštrukcii.

Rozsiahla ponuka

Vieme, že čím viac možností na výber, tým je ťažšia konečná predstava. No tiež ale vieme, že Vám dokážeme pomôcť s každou jednou maličkosťou, ktorú ste si do vašej novej kúpeľne vysnívali. Vďaka našim dodávateľom máme totiž vždy prístup ku všetkým kúpeľňovým novinkám a odborným znalostiam.

Profesionálne návrhy

Samozrejme, že prvý nápad na novú kúpeľňu začína vždy v našej mysli, no na to, aby si to vedel každí z nás poriadne predstaviť je vždy treba 3D návrh. Ani to nie je pre nás žiadnou neznámou a pokiaľ nám dodáte všetky parametre vašej kúpeľne (okná, dvere, inštalácie) nebude to ani pre Vás.

Galéria dňa otvorených dverí 9.9.2021