Lamelové dekoračné obklady

Lamelové dekoračné obklady
15. marca 2023 Wordbajan Wordpress

Dizajnové lamelové panely na stenu alebo strop sa opäť dostali do popredia a čoraz viac dizajnérov a architektov navrhuje tento doplnok do svojich interiérov.

Väčšinu z nás však odradila ťažká inštalácia v prípade dreva alebo nedostatočné vlastnosti v prípade lepených fólií. Avšak inštalácia dekoračných obkladov Lamelio je natoľko jednoduchá, že ju zvládnete hravo aj samy. Za krátky čas získa váš domov úplne iný rozmer a k tomu bez ďalších nákladov.

Pozrite si výhody dizajnových lamiel, najmodernejšia technológia Vám zabezpečí okrem krásneho vzhľadu aj spoľahlivosť s týmito lamelovými obkladmi: 

  • 100% vodeodolnosť
  • Vysoká odolnosť
  • Ľahkosť materiálu
  • Ekologický produkt
  • Odolnosť voči oderu
  • Zvukovu izolačné vlaštnosti
  • Jednoduchá inštalácia
  • Drevená textúra
  • Trojrozmerný charakter lamiel

Okrem iných výhod, sú lamely vyrábané z 92% z recyklovaného PS plastu, čo zabezpečuje týmto lamelám ekologické výhody. A pochopiteľne, tieto obklady disponujú úplnou vodeodolnosťou. A samozrejme, vďaka najnovšej technológií získate zaručený skvelý vzhľad a krásny reliéf dreva.

Kolekcie lamelových obkladov LAMELIO

Kolekcia OLMO

Lamely OLMO majú hrúbku len 1,2 cm a tak nezaberú príliš veľa miesta. Dokonale zvýraznia charakter interiéru. Kolekcia je dostupná v čiernej farbe, ale aj vo svetlých a stredných odtieňoch dubu.

Kolekcia VASCO

Kolekcia Vasco znamená jednoduchosť, ktorá výrazne uľahčuje usporiadanie interiéru. Tieto lamely zodpovedajú väčšine interiérov. Sú dostupné v troch odtieňoch dreva. Vďaka výraznej trojrozmernosti sa veľmi často inštalujú nielen na steny, ale aj na strop, čím dokonale vyznačia zóny v miestnosti.

Kolekcia MILO

Striedanie úzkych a širokých lamiel má vo výsledku veľmi zaujímavý vizuálny efekt. Lamely zo série Milo sú vynikajúce do miestností, kde môžu zohrávať hlavnú úlohu. Lamely sa budú skvele vynímať na prázdnej stene, vďaka čomu budú výnimočnou dekoráciou interiéru. Kolekcia je dostupná vo farbe zlatá a svetlé alebo tmavé drevo.

Kolekcia ASTI

Úzky prierez medzi lamelamy Asti vytvára ohromný efekt. Ako celok je na pohľad jemný, a preto sa často používa najmä v menších miestnostiach. Kolekcia je dostupná v troch farbách. Lamely tejto série je preto jednoduché zladiť s interiérmi v teplých aj studených farbách.