Lotosan

Svet kvalitných a dizajnových kúpelní

Značka LOTOSAN je originálna slovenská značka kúpeľní! Výrobu nám zastrešujú moderné závody v Európe. V LOTOSANe sa premieta skoro 30 rokov skúseností so svetom kúpeľní a výsledkom je premyslený, výber kúpeľňového sortimentu.

V LOTOSANe vieme, že ak chcete byť v novej kúpeľni spokojní dlhé roky, je dobré zveriť sa do rúk odborníka. Naše výrobky nájdete len u vybraných odborných predajcov vo vašom meste. Spoľahnite sa na skúsenosti, profesionalitu a odbornosť a tešte sa z novej kvalitnej a dizajnovej kúpeľne!

Široký výber pre Váš štýl

Či viete presne, čo chcete, alebo potrebujete načerpať inšpiráciu, na nasledujúcich stranách nájdete bohatú ponuku kúpeľňového sortimentu.

Vyberte si kvalitnú dlažbu s dizajnom podľa svojej chuti (nielen do kúpeľne), zariaďte si kúpeľňu elegantnou skrinkou a umývadlom alebo si vyberte sviežu kombináciu umývadla na dosku s doskou a skrinkami.

Dizajn a kvalita vás prevedie aj výberom batérie k umývadlu, ku vani či do sprchy. Vaňu či sprchový kút si u nás vyberiete tiež, široká ponuka rozmerov pre vašu kúpeľňu. Kúpeľňové doplnky sa postarajú o pohodlie
na každom kroku.

Dizajnová lahôdka sa “skrýva” v sekcii Radiátory – široká paleta farieb a dizajnové tvary rozohrejú nielen kúpeľňu, ale aj interiér.

Kompletnú ponuku ako aj viac informácii nájdete na www.lotosan.sk.