Novinka medzi kompozitnými podlahami

Novinka medzi kompozitnými podlahami
11. septembra 2023 Wordbajan Wordpress

Podlahy s luxusným vzhľadom a silou masívneho kameňa

Kompozitný materiál je vo všeobecnosti zložený z dvoch alebo 3 materiálov s rozličnými vlastnosťami. V tomto prípade pozostávajú kompozitné podlahy Republic z 90% kamenného prášku a z 10% polymérov (Solid Polymere Core). Ide o jeden z najsilnejších a najstabilnejších materiálov.

Vlastnosti kompozitných podláh Republic

Vodeodolná kompozitná podlaha značky REPUBLIC s SPC jadrom zabezpečuje mimoriadnu rozmerovú stálosť a odolnosť voči oderom a preliačinám v triede zaťaženia 34. Vďaka nízkemu tepelnému odporu je podlaha vhodná na podlahové vykurovanie do 27 ℃. Povrchová úprava UV Coating zachováva farebnú stálosť podlahy po dlhé roky. Je bez obsahu formaldehydu a ftalátov. Inovatívne vodotesné vinylové podlahy SPC značky REPUBLIC sú vhodné do domácnosti aj do kancelárie zajtrajška.vysoko kvalitné, technologicky pokročilé, odolné a dizajnovo atraktívne. Jednoducho sa inštalujú a sú nenáročné na údržbu. Všade tam, kam by ste inak dali dlažbu, môžete dať kompozitnú podlahu. Nemusíte sa obávať ani rozliatych tekutín, či zablatených labiek, a navyše sa nerozbije.

Dizajn aj komfort

Kompozitné podlahy REPUBLIC majú množstvo dekorov s textúrou dreva vo vysokom rozlíšení. Hrubá vrstva vysokokvalitného vinylu umožňuje pridať atraktívne realistické textúrované dokončovacie efekty pomocou najmodernejších techník tlače a razenia.
K lamelám je pripojená antibakteriálna podložka Bio-GuardTM pre ochranu podlahy a zníženie hluku. Integrovaná antibakteriálna podložka Bio-Guard vyrovná drobné nerovnosti povrchu, ale aj výrazne skráti celkový čas montáže.

Navštívte naše stavebniny Stova, kde nájdete kvalitné podlahy s luxusným vzhľadom.