Predsezónny výpredaj záhradného nábytku

Predsezónny výpredaj záhradného nábytku
20. februára 2024 Wordbajan Wordpress

Najkrajšie chvíle počas roka zažijete práve na záhrade či v altánku. Párty, večierky, grilovačky. Alebo si iba tak poseďte na pohodlnom záhradnom kresle, poleňošte na lehátku, vypite si chladenú citronádu pri niektorom zo stolov z našej ponuky. Pre rodiny máme záhradné komplety a sety. Kovový aj ratanový nábytok, v modernom dizajne a v rôznych farebných prevedeniach. Prinášame Vám moderné kúsky do vašej záhrady a letnej terasy za vynikajúce ceny.

Set záhradný drevený AKACIA stôl + 4 kreslá

Skladacie kreslo Akacia je vyrobené z agátového dreva, ktoré dokonale ladí s vegetáciou a rastlinami v záhrade. Každý prvok kresla bol ošetrený olejom na drevo. Operadlo kresla má nastavenie do 5 pozícií. Nábytok je určený pre vonkajšie použitie, po skončení záhradnej sezóny je potrebné nábytok uskladniť v suchu.
Maximálne zaťaženie je 110 kg.

Pôvodná cena 635 €
Výpredajová cena 374 €

Záhradný set Hannah ratan stôl 2x kreslo 1x lavica

Súprava záhradného nábytku Hannah v béžovej farbe je vyrobená z vysoko kvalitného technorattanu, čo je materiál napodobňujúci prírodný ratan. Technorattan ale prevyšuje vlastnosti rattanu a to hlavne čo sa týka mechanickej pevnosti a odolnosti voči poveternostným podmienkam, ako sú vlhkosť, špina a premenné UV.

Pôvodná cena 699 €
Výpredajová cena 499 €

Set záhradný Bordeaux antracit 7 dielny

Hranatý stôl – doska z tvrdeného skla 6 x skladacie stoličky na čiernom kovovom ráme, s textíliou na sediaci časti, v antracitovej farbe, plastové podrúčky. Slnečník s priemerom 2,7 m, šestiramenný, možnosť regulácie sklopením, poťah striešky – čierny polyester. Základňa pre slnečník nie je súčasťou ponuky. Môžete si ju dokúpiť zvlášť.

Pôvodná cena 449 €
Výpredajová cena 299 €

Súprava nábytku Denver antracit Patio

Súprava nábytku Denver značky Patio je ideálnou súpravou pre relaxáciu na záhrade v teplé slnečné dni. Konštrukcia nábytku je z ocele maľované antracitovou, práškovou farbou, pre lepšiu ochranu proti korózii. Stôl je vybavený doskou z tvrdeného skla. V sade je celkom 6 stoličiek s područkama. Stoličky majú rovnako konštrukcii z ocele, sedadlo a operadlo je vyrobené z odolného textilenu v antracitovej farbe.

Pôvodná cena 479 €
Výpredajová cena 299 €

Záhradný set DESIRE beige stôl 2 kresla Desire

Set balkónového / záhradného nábytku Desire je vyrobený z plastovej imitácie rattanu tzv. technorratanu. Technorattan sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči meniacim sa poveternostným podmienkam (dážď, UV žiarenie). Nábytok sa odporúča používať na rovnom a tvrdenom povrchu. Prípadné nečistoty na technoratanových a oceľových prvkoch je možné ľahko odstrániť pomocou vlhkej handričky. Materiály použité na výrobu setu sú relatívne ľahké a nemali by vám robiť problémy pri jeho umiestňovaní alebo premiestňovaní.

Pôvodná cena 359 €
Výpredajová cena 239 €

Altán Barcelona ratan

Moderný záhradný pavilón Barcelona ponúka eleganciu a štýl vo Vašej záhrade. Pavilón je vyrobený z plastu imitujúceho rattan tzv, technorattan. Jedná sa o vysoko kvalitný materiál, ktorý dokonale napodobňuje prírodný rattan. Technorattan sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti meniacim sa klimatickým podmienkam (dážď, UV žiarenie).
Celá konštrukcia je upevnená na kovovom ráme. Trubky rámu sú natreté práškovou metódou, ktorá umožňuje dlhšie trvajúci účinok a zvyšuje odolnosť proti korózii. Opláštenie je z polyesteru o gramatuře 180gr / m²

Pôvodná cena 439 €
Výpredajová cena 285 €

Pripravte sa na dlhé letné vyčery s rodinou a priateľmi a zakúpte si záhradný nábytok podľa Vašich preferencií. Všetko pre Vašu záhradu, dielňu či stavbu nájdete v našich stavebninách Stova za skvelé ceny. Naši skúsení zamestnanci Vám radi pomôžu a poradia s výberom.