Tradícia z prírody

Tradícia z prírody
21. mája 2024 Wordbajan Wordpress

Keramické škridly Tondach poskytujú celý rad výhod kvôli ktorým sú obľúbenou voľbou materiálu na strechu domu už stovky rokov.

Škridly Tondach poskytujú trvanlivé riešenie vďaka svojej odolnosti voči prírodným živlom: vetru, mrazu, slnku a dažďu. Škridly Tondach sú estetické, majú krásny vzhľad a rôznorodé možnosti farebných prevedení a prispôsobia sa architektonickému štýlu a designu domu. Keramické škridly sú ekologickým výrobkom. Vyrábajú sa z prírodného materiálu – hliny a sú recyklovateľné. Keramické škridly majú bezkonkurenčnú farebnú stálosť a sú bezúdržbové.

Univerzálne škridly na strechu bungalovu s nízkym sklonom, ako napríklad škridla: Sensaton 11, Twiston 9, Bolero, Contiton 9, Contiton 12 alebo Renoton 14.

Pre jednoduchý dizajn modernej strechy s rovnými a čistými líniami, ktoré udávajú aktuálne módne trendy je v ponuke Planoton 11 alebo Planoton 9. Výrazná vysoká vlna škridly Venoton 14 je charakteristická pre stredomorskú oblasť. Ponuka z kategórie Mediteránske, v kombinácii so špecifickými farebnými odtieňmi, od svetlej pieskovej až po tmavšiu patinu, spoľahlivo dodá streche a domu nádych prímorskej klímy.

Exkluzívne škridly s výnimočnými povrchovými úpravami ako sú engoba, glazúra a širokou paletou farieb dodajú streche a domu vzhľad s nadčasovým dizajnom, stále za rozumnú cenu. Škridly V11 splnia očakávania aj najnáročnejšieho zákazníka.

Historický ráz vašej streche dodajú škridly Steinbrück®,  Drážková Bobrovka, Drážková Bobrovka hladká, Keramický Šindel, Bobrovka segmentový rez, Bobrovka okrúhly rez alebo Viedenská škridla. Pálená škridla sa ako materiál na strechu používala už v staroveku. Tieto škridly sú vhodné nielen na cirkevné a pamiatkové objekty, ale dokonale zachovajú aj vidiecky štýl klasického rodinného domu.

Navštívte naše stavebniny Stova a vyberte si z našej širokej ponuky škridiel Tondach. V prípade potreby sa neváhajte obrátiť na našich skúsených zamestnancov, ktorý Vám radi pomôžu a poradia s výberom.

V našom akciovom katalógu nájdete každý mesiac veľa produktov do záhrady, na stavbu či do Vašej dielne za skvelé ceny.