Vitajte v novom kúpeľňovom štúdiu STOVY

Vitajte v novom kúpeľňovom štúdiu STOVY
6. septembra 2021 Andrea Macekova

Pozeráte si časopisy, či webové stránky o stavbe domu, rekonštrukcii a zahľadíte sa na nové, dych berúce kúpeľne? Zamyslite sa a pristihnete sa pri myšlienke, že takúto kúpeľňu chcem.

Aj my v STOVE sme boli na tom podobne a preto sme sa rozhodli, otvoriť úplne nové „kúpeľňové štúdio“. Pretože návrh a realizácia novej kúpeľne je naozaj náročná. Vyžaduje sa prispôsobiť jednotlivé prvky tak, aby pôsobili dobrým estetickým dojmom a súčasne boli funkčné a praktické a to častokrát na malom priestore. Nie každý je vizuálne tak vybavený, aby si vedel predstaviť, ako bude hotová kúpeľňa vyzerať. A vytvoriť niečo a neskôr to prerábať, lebo to nie je to, čo sme očakávali je nanajvýš neekonomické, či už z finančného tak aj z časového hľadiska. Preto vstúpte do nášho kúpeľňového štúdia a zverte svoju kúpeľňu do rúk profesionálov. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli celkové služby, predstavili nové designové riešenia, nové trendy a množstvo inšpirácií pre vaše nové kúpeľne. Máte presnú predstavu čo v kúpeľni chcete a čo nie, alebo naopak vôbec si neviete predstaviť ako má vyzerať?  V našom novom kúpeľňovom štúdiu v STOVE vám s tým hravo poradíme.

3D vizualizácia

Vždy, na začiatku novej kúpeľne stojí návrh realizácie. V novom kúpeľňovom štúdiu v STOVE si nechajte poradiť od odborníkov, ktorí vám vypracujú 3D grafický návrh vašej novej kúpeľne. Tu sa môžete zveriť s vašimi požiadavkami a predstavami, pýtajte sa na možnosti, ktoré máte, jednoducho kombinujte, aby vám tom ladilo farebne aj materiálovo. Spoločnými silami určite nájdeme také riešenie, s ktorým budete maximálne spokojní.

Vizualizácia vám umožní vidieť novú kúpeľňu skôr, ako ju postavíte. Grafický návrh kúpeľne je v trojrozmernom pohľade, to znamená, že si môžete pozrieť kde čo bude, ako to bude usporiadané, a ako to bude vyzerať. Zobrazí vám farebné aj štrukturálne prevedenie povrchov. Súčasťou tejto vizualizácie je aj cenová ponuka, aby ste mali prehľad, koľko vás nová kúpeľňa bude stáť. Okrem cenového návrhu získate podľa rozmerov vašej kúpeľne aj presný výpočet na množstvo materiálu, ktorý je potrebné zakúpiť a tým si znížite náklady na prebytky a odpad, pretože nakupovať začínate až po odsúhlasení vášho návrhu a prepočte potrebného tovaru.

Kvalitný materiál

Radi si užívate jedinečné materiály tej najvyššej kvality? Určite áno! A my tiež a to zistíte hneď pri vstupe do štúdia, kde pocítite kvalitatívny rozdiel a ten pocit vo vás zosilnie pri výbere obkladov, dlažieb a ďalšieho kúpeľňového vybavenia. Lebo už počas vizualizácie si vyberiete jednotlivé prvky z našej ponuky do vašej kúpeľne, jednoducho všetko, čo sa vám do kúpeľne hodí.

Materiál vám dodáme ihneď, prípadne na objednávku do niekoľkých dní. Spolupracujeme s výrobcami a dodávateľmi, ktorí garantujú vysokú kvalitu materiálov a komponentov. To zabezpečí, že vaša kúpeľňa bude nielenže dobre vyzerať, aby vydrží aj mnoho rokov. Rovnako dôležité ako kvalitný sortiment je dôležitý aj prístup pracovníkov, ktorí vás vnímajú ako zákazníkov, ale aj ako obchodných priateľov zároveň. My v STOVE načúvame vašim potrebám a kúpeľňu vytvárame ako plne funkčný celok, ktorý najviac zapadne do celkového konceptu bývania. Poskytneme vám špičkové služby.

Toto všetko pod jednou strechou, so skúseným tímom, ktorý je vám k dispozícií od poradenstva, spracovania 3D návrhu, cenovej ponuky až po možnosť kúpy naozaj kvalitného tovaru nájdete v novootvorenom kúpeľňovom štúdiu. Príďte sa presvedčiť v čom sa líši naše štúdio od ostatných, pretože niektorí chcú byť najlacnejší, iné zas najväčší a nás teší byť najlepší. Vitajte v STOVE!

 

ZDROJE: Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny (edb.cz)

FOTO: www.lotosan.sk/kategoria-produktu/obklady-a-dlazby