Výber ideálnych doplnkov pre vašu kúpeľňu

Výber ideálnych doplnkov pre vašu kúpeľňu
10. mája 2023 Wordbajan Wordpress

Pri navrhovaní kúpeľne nesmieme zabudnúť na dôležité detaily, ako sú kúpeľňové batérie a samostatne stojace vane. Tieto prvky nielenže pridávajú do kúpeľne estetický vzhľad, ale aj zlepšujú funkčnosť a pohodlie.

Navštívte naše Kúpeľňové štúdio, v ktorom si môžete vybrať z rôznych typov a druhov kúpeľňových batérií, ako napríklad:

Jednokohútikové batérie: Tieto batérie majú jedno páčkové ovládanie na reguláciu teploty a prúdenia vody. Sú jednoduché na používanie a ponúkajú plynulé nastavenie teploty a prúdenia vody.

Dvojkohútikové batérie: Tieto batérie majú oddelené ovládanie pre teplotu a prúdenie vody. Sú vhodné pre tých, ktorí preferujú presné nastavenie teploty vody.

Termostatické batérie: Tieto batérie majú zabudovaný termostat, ktorý udržuje konštantnú teplotu vody. Sú ideálne pre rodiny s deťmi alebo staršími ľuďmi, kde je dôležité udržať konzistentnú teplotu.

Samostatne stojace vane sú elegantným a luxusným doplnkom pre každú kúpeľňu. Sú k dispozícii v rôznych tvaroch a materiáloch, vrátane akrylu, smaltu a kamenných materiálov. Výhodou samostatne stojacich vaní je ich výrazný dizajn a možnosť umiestniť ich kdekoľvek v kúpeľni.

Navštívte naše stavebniny Stova, kde si môžete pozrieť množstvo druhov vaní, batérií, či podláh do Vašej kúpeľne. Inšpiráciu môžete nájsť aj v našom akciovom letáku.