Záhradné kosačky

Záhradné kosačky
12. apríla 2023 Wordbajan Wordpress

Záhradné kosačky sú nevyhnutným nástrojom pre každého majiteľa záhrady, ktorý si chce udržiavať krásne a zdravé trávniky. Existuje mnoho typov kosačiek, ktoré sa líšia vo veľkosti, výkone a funkciách.

V našich stavebninách nájdete niekoľko typov záhradných kosačiek, ako napríklad

Ručné kosačky

Ručné kosačky sú najjednoduchšou formou záhradnej kosačky. Ich hlavnou výhodou je, že sú úplne tiché a nenarušujú okolie. Okrem toho sú tiež veľmi lacné a nevyžadujú žiadnu údržbu. Tento typ kosačky je však vhodný len pre malé záhrady a nie je efektívny pri vysokej tráve.

Elektrické kosačky

Elektrické kosačky sú vhodné pre stredne veľké až veľké záhrady. Tento typ kosačky je spoľahlivý a efektívny, a to vďaka svojmu výkonu. Elektrické kosačky sú tichšie ako benzínové kosačky a sú tiež oveľa jednoduchšie na údržbu. Sú však viazané na miesto pripojenia a nemusia byť vhodné pre veľké pozemky.

Benzínové kosačky

Benzínové kosačky sú jedným z najpopulárnejších typov záhradných kosačiek. Tento typ kosačky je vhodný pre veľké záhrady a sú schopné pokosiť vysokú trávu a husté buriny. Sú oveľa silnejšie ako elektrické kosačky a sú tiež pohodlnejšie, pretože nie sú viazané na miesto pripojenia. Benzínové kosačky sú však hlučné a vyžadujú pravidelnú údržbu a tankovanie.

Robotické kosačky

Robotické kosačky sú moderným a najpokročilejším typom záhradnej kosačky. Tento typ kosačky je vhodný pre každého majiteľa záhrady, ktorý chce ušetriť čas a úsilie pri starostlivosti o svoj trávnik.

V našom Záhradnom centre nájdete kosačky pre všetky typy záhrad. Pozrieť si môžete aj Akciový leták v ktorom nájdete široký výber z nášho sortimentu. Pri výbere kosačky sa môžete obrátiť aj na našich skúsených zamestnancov, ktorý Vám radi pomôžu.