Bývanie

Kráčajte doma s úsmevom na tvári

Potrebuje vaše bývanie po čase nový šat? Alebo ste vsadili na klasiku a kúpili dom, ktorý má už svoje najlepšie roky za sebou. No svojou vášňou a odhodlaním sa doň chystáte vniesť nový štýl. Skôr než sa však pustíte do neprestajnej demolácie, vytrhávaniu parkiet, či škrabaniu omietky, musíte mať jasno, v niekoľkých veciach.

Postačia iba nové maľovky, alebo výmena plávajúcej podlahy? Hodilo by sa aj pohrať s dispozíciou? To všetko samozrejme závisí od finančných zdrojov, no verte, že u nás Vám s týmito počtami radi pomôžeme a vyberieme pre tie najideálnejšie produkty, spĺňajúce aj tie najkomplexnejšie požiadavky.

Peter Brindza

oddelenie bývanie, vedúci

+421 905 487 203

peter.brindza@stova.sk

„Na vašom bývaní sa do veľkej mieri odrážajú úseky vašich životných ciest. Aby ste sa v ňom cítili sami sebou, malo by vyžarovať jedinečnú atmosféru. Mala by to byť organizovaná zmes radosti, pokoja, bezpečia a inšpirácie. U nás vieme ako na to!“

Kompletný servis

Čo Vám dáva pocit, že ste doma? Niekto si potrpí na rôznofarebnú zeleň, iní zas siahajú po pastelových farbách, či imitáciách prírodných odtieňov. Náš rad špičkových odborníkov Vám s radosťou odporučí ideálny druh podláh do obytného priestoru, či dizajnové spínače alebo kľučky.

Spoločnú vytvoríme lásku k vášmu domovu – v našej ponuke, nájdete všetko od laminátových podláh, cez elektrické alebo reálne krbové vložky, až po izbové dvere z pravého dreva.

Naša 360-stupňová prehliadka Vás prevedie detailne ponukou produktov pre Vaše bývanie.

Kontaktujte nás

Katalóg Effector

Hliníkové podlahové profily

Akcia Dvere

Erkado, Invado, Porta, Dre

Katalóg EGGER

Laminátové podlahy

Katalóg Arbiton

Produkty, dekory a podlahy

Katalóg Arteo

Podlahy a dlažby

Katalóg Winflex

Vinylové podlahy

Lamely 3D

Interiérové lamelové panely

Lamelio

Dekoračné obklady na stenu a stropy

Bude Vás zaujímať...