Jednoduchosť v novom štýle

Jednoduchosť v novom štýle
31. mája 2023 Wordbajan Wordpress

V našich stavebninách Stova pre Vás máme atraktívne novinky od spoločnosti EGGER. Náš sortiment sme rozšírili o nové dekory a vodeodolné podlahy. Vďaka flexibilnému využitiu a jednoduchým kombináciám sú tieto produkty prispôsobené všetkým potrebám a ponúkajú priestor pre naplnenie každej predstavy o interiérovom designe.

Jednoduchosť v novom štýle

Jemné, ukľudňujúce dekory sa hodia pre každú miestnosť a štýl. Decentné, prírodné dekory dreva odrážajú súčasné trendy interiérového designu. Mnoho ľudí si spája minimalizmus s chladným a strohým vzhľadom. EGGER prichádza s novou definíciou jednoduchosti. Jednoduchosť nevníma ako rezervovanú a chladnú, ale ako vyjadrenie emócie a útulnosti. Drevodekory sú stále decentnejšie a univerzálnejšie, ale nestrácajú svoju prirodzenosť a hrejivosť. Čo sa týka farieb, nové dekory podláh sú prirodzené a pomáhajú zútulniť každú miestnosť. Povrchy sú matnejšie. Širšie formáty, ako napr. LARGE sú stále obľúbené a dodávajú miestnostiam kľudný vzhľad.

Aqua CLIC it!

Novinky v 8 mm laminátových podlahách EGGER sa pýšia novým vodotesným inštalačným systémom Aqua CLIC it!  Vďaka ochrane hrán proti napúčaniu a prenikaniu vody v kombinácií s vodeodolným povrchom a nosnou doskou Quell stopp Plus na báze dreva sú podlahy EGGER Laminát Aqua CLIC it! chránené pred prenikaním vlhkosti po dobu 24 hodín. Sú ideálnym vodeodolným produktom pre súkromné obytné priestory– dokonale sa hodia do kuchýň, kúpeľní a predsiení.

Stále platí, že laminátové podlahy EGGER sú vyrobené pre nekomplikovaný, vzrušujúci a dlhý život. Sú odolné voči škvrnám, proti poškriabaniu a nárazu, majú protišmykové a antibakteriálne vlastnosti a jednoducho sa čistia. Neblednú ani nemenia farbu a dajú sa bez problémov inštalovať na podlahové kúrenie. Sú šetrné k prírodným zdrojom a ekologické. Drevo pre laminátové podlahy EGGER pochádza z udržateľných lesov, čo predstavuje cenný príspevok k zodpovednému prístupu k prírode a k zdravej klíme v interiéri. To je tiež zaručené niekoľkými národnými a medzinárodnými ekologickými certifikátmi.

Navštívte naše stavebniny Stova, kde Vám ukážeme naše novinky. Radi Vám pomôžeme aj s výberom a množstvom správnej podlahy do Vášho domova.