Katalóg produktov Premac

Katalóg produktov Premac
19. apríla 2023 Wordbajan Wordpress

Betón pôsobí stroho a predsa vie očariť

Vyrábame kvalitné betónové produkty, ktoré pretvárajú vonkajšie priestory na krásne a jedinečné miesta. Produktové línie značky Premac sú zladené vo farbe, v tvare a štruktúre povrchu,
preto dokonale podporia harmóniu vášho priestoru. Dôležitý je aj správny výber doplnkov pre betónovú dlažbu a prípravkov, ktoré betónový povrch chránia a čistia.

Terasová platnňa Mystika

Vďaka výraznému dizajnu terasová platňa Mystika premení každú terasu na príjemnú záhradnú oázu. Rovnako pekná je v tradičnej usadlosti ako aj v modernom štýle priemyselnej budovy. Ochranná vrstva M-Coat na povrchu, zabezpečuje jej bezstarostnú údržbu.

Farby: cemento, ferrum, orient, casa, floresta
Rozmery: 60×60 cm

Múrik Albero

Opticky atraktívny múrik Albero pripomína tradičnú suchú kamennú stenu a do každej záhrady vnesie vidiecky šarm. Sedem formátov s rôznou štruktúrou vytvára autentický prirodzený vzhľad a lahodí každému oku.

Farby: bridlica, pieskovec
Rozmery: 41x18x7,7 cm

Multifunkčný záhradný prvok Tigela

Uholník Tigela je dokonalým riešením pre budovanie výškových rozdielov, aranžovanie kvetináčov a záhonov rôznych tvarov a veľkostí, s možnosťou zaplnenia vegetáciou a vybudovania mobiliáru v mestskom a domácom priestore.

Farby: sivá, grafitová
Rozmery: 80x42x33 cm

Terasová platňa Lyko

Hrubá štruktúra drevených vlákien, letokruhy a praskliny dreva sú zobrazené pri platniach Lyko naozaj verne. Dekoračný element s imitáciou dreva pre dotvorenie záhrady. Nepravidelná textúra povrchu je vytvorená liatím betónu do tvarovanej formy, ktorej šablóna je inšpirovaná prírodnými tvarmi. Terasová platňa s textúrou imitácie dreva.

Farby: sivo-hnedá
Rozmery: 67×23 cm, Ø25-40

Celý katalóg si môžete pozrieť TU.