Kompozitná vodeodolná podlaha Arbiton

Kompozitná vodeodolná podlaha Arbiton
9. októbra 2018 Andrea Macekova

Vodeodolná podlaha Arbiton za výhodnú cenu

Komu by sa v obývačke popri krbu nepáčila masívna drevená podlaha. Pri pomyslení na cenu a tiež pomerne zložitej konštrukcii tejto podlahy už ale začíname špekulovať. Ideálnou alternatívou je v takomto prípade kompozitná  podlaha, ktorá na oko vyzerá veľmi podobne ako masívna podlaha, pričom dokáže vyčariť veľmi podobnú, keď nie rovnakú atmosféru. A najlepšie na tom je, že vďaka dômyselnému spracovaniu sa takáto podlaha vyznačuje dlhou životnosťou a pevnosťou.

U nás nájdete kompozitné drevené podlahy značky Arbiton, ktoré pozostávajú z jadra HD core, tvoriace zmes prírodných minerálov a polymérov, čím sú mimoriadne pevné a stabilné. Vrchná polyuretánová vrstva je pocitovo na dotyk príjemná a teplá. Konštrukcia podlahy je vode odolná́ s výbornou tepelnou vodivosťou. Vyrába sa bez použitia PVC, pričom pevnosť̌ a stabilita kompozitného jadra zabraňuje pretlačeniu nerovnosti podkladovej vrstvy na povrch podlahy.

Kompozitné podlahové dosky značky Arbiton nájdete v Stova Baumarket v niekoľkých zaujímavých farebných prevedeniach teraz vo výhodnej ponuke. Stačí si už len vybrať.