Kŕmne zmesi pre domáci chov – prírodná cesta k dôkladnej výžive

Kŕmne zmesi pre domáci chov – prírodná cesta k dôkladnej výžive
29. novembra 2023 Wordbajan Wordpress

Nie, nemýlite sa. V našich STOVA stavebninách v oddelení záhrada sme doplnili nové produkty a to kŕmne zmesi vysokej kvality pre domáci chov hospodárskych zvierat a hydiny bez chemických a neprírodných látok, bez konzervantov a farbív.

V dnešnom svete, kde si stále viac ľudí uvedomuje dôležitosť prírodných a zdravých životných štýlov, sa táto filozofia čoraz viac presúva aj do oblasti domáceho chovu hospodárskych zvierat. A nič nesmie byť dôležitejšie ako zdravie našich pernatých a srstnatých tvorov. Preto sme aj my pristúpili k predaju kŕmnych zmesí vysokého štandardu pre domáci chov, aby sme zabezpečili, že vaše zvieratá dostanú to najlepšie z prírody. Nič sa predsa nevyrovná domácim vajíčkam či zdravému králičiemu mäsku.

 

Prírodná kvalita bez kompromisov

Kŕmna zmes, ktorú ponúkame je navrhnutá s ohľadom na čistú prírodnú kvalitu. Bez pridaných chemikálií, konzervantov a farbív, ponúkame vašim zvieratám prístup k esenciám, ktoré potrebujú pre svoje celkové zdravie a pohodu.

Základom zdravia zvierat je ich strava, a preto ponúkame zmesi, ktoré nielenže skvele chutia, ale poskytujú aj optimálnu výživu pre rôzne druhy domácich zvierat. Výskumom podporovaná kombinácia živín pomáha podporovať zdravý rast, plodnosť a celkovú vitalitu.

Sme presvedčení, že príroda najlepšie vie čo dobre vplýva na zdravie zvierat a preto v kŕmnych zmesiach, ktoré si zakúpite v našich STOVA stavebninách sú prírodné suroviny. Naše krmivá sú bez umelých látok, a sú čistým prejavom starostlivosti o našich chovancov.

 

 

Krmivo pre úžitkové nosnice

Ako sme už v úvode uviedli medzi novinkami u nás v STOVE nájdete kŕmne zmesi, ktoré sme zaradili aj do akciového letáku. Spoločnosť BONAMIX, ktorá dané zmesi vyrába sa zaoberá prioritne výrobou kŕmnych zmesí vysokej kvality pre hospodárske zvieratá a hydinu. V našom portfóliu nájdete zmesi pre nosnice a králiky. Kŕmne zmesi pre hydinu máme viacero druhov, v závislosti od veku vašich nosníc a tie sú:

  • KKZ HYD-04/a “K1”– kvalitná kŕmna zmes založená na zdravej výžive zvierat vhodná pre odchov kurčiat a ostatnej hydiny od 1. dňa do 6 týždňov veku. Obsahuje vyvážený pomer živín zaisťujúci výborný zdravotný stav, správny vývoj a rast vašej hydiny
  • KKZ HYD-04/b “K2”– kvalitná kŕmna zmes založená na zdravej výžive zvierat vhodná pre odchov kurčiat a ostatnej hydiny od 7. týždňa do 17 týždňov veku. Obsahuje vyvážený pomer živín zaisťujúci výborný zdravotný stav, správny vývoj a rast vašej hydiny
  • KKZ HYD-06 “KZL” – kvalitná kŕmna zmes založená na zdravej výžive zvierat vhodná pre odchov kurčiat znáškového typu nad17 týždňov veku do začiatku znášky. Obsahuje vyvážený pomer živín zaisťujúci výborný zdravotný stav, správny vývoj a rast Vašej hydiny
  • KKZ HYD-10 “NV”– kompletná sypká kŕmna zmes pre vaše nosnice v čase znášky. Zabezpečuje vysoký počet znesených vajec a ich pevnú škrupinu.

 

 

Krmivo pre králiky

Pre chov domácich králikov prinášame dva druhy krmív a to -K neobsahuje kokcidiostatiká a +K obsahuje kokcidiostatiká. Krmivo, bohaté na potrebné živiny, je esenciálnou súčasťou starostlivosti o tieto milé domáce zvieratá. Náš výber krmiva pre králiky sa vyznačuje:

  • vyváženou výživou – obsahuje ideálnu kombináciu vlákniny, bielkovín a vitamínov pre podporu optimálneho rastu a vývoja
  • prírodnými zložkami – bez umelých prísad a konzervantov, ponúkame krmivo, ktoré rešpektuje prírodu
  • podporou zdravia – zamerané na poskytnutie potrebných živín pre silné kosti, lesklú srsť a celkovú vitalitu

V ponuke máme dva druhy krmív:

  • KKZ pre kojace samice a mladé králiky – vysoko kvalitné krmivo, ktoré svojim zložením vyhovuje potrebám kojacej matky a mladým zajačikom. Je vhodné svojou vysokou stráviteľnosťou od začiatku príjmu krmiva. Krmivo vytvára všetky predpoklady na zdravý rozvoj tráviaceho traktu, čo je prvý predpoklad pre výborné hmotnostné prírastky.
  • O-10 výkrm králikov KKD – vysoko akostné granulované krmivo určené pre chov a výkrm králikov, ktoré zabezpečuje kompletnú výživu králikov. Pri odchove, chove i výkrme sa odporúča kŕmnu dávku dopĺňať krmivami s vyšším obsahom vlákniny (seno, ovos). Pre  chovné zvieratá je vhodné raz do týždňa pridávať kŕmnu mrkvu, repu a pod. vo výške dennej dávku zmesi. Zaručuje vysokú mäsitosť, kvalitnú srsť a výborný zdravotný stav

 

 

Chov domácich zvierat je výnimočný. S našimi kŕmnymi zmesami vysokého štandardu vám pomôžeme vytvoriť prírodný a vyvážený prístup k ich výžive. Odmenou Vám bude zdravé a chutné mäso, pri ktorom s istotou budete vedieť, že je v poriadku, pretože ste vašim zvieratám dopriali to najlepšie a sami ste priložili ruku k dielu.