Nahliadnite do nového kúpeľňového štúdia

Nahliadnite do nového kúpeľňového štúdia
14. septembra 2021 Andrea Macekova

Kúpeľňa je miestnosť, kde si doprajeme najväčší relax. Či už to sú horúce kúpele, dlhé sprchy alebo rôzne kozmetické úkony, pekne zhotovená kúpeľňa s moderným designom posúva tieto činnosti o úroveň vyššie. Zrazu sa z malej izby stáva vlastná oáza pokoja, v ktorej niekedy trávime viac času ako by sme mali.

Dnes by sme Vám radi bližšie predstavili naše nové kúpeľňové štúdio STOVA, ktoré sa nachádza v meste, ktoré je „bránou do raja“. V raji sa budete cítiť aj u nás a to hneď z viacerých dôvodov. Prečítajte si celý článok a zistite viac!

Držíme krok s dobou

Rýchla doba vyžaduje rýchlu schopnosť adaptácie. Podľa tohto hesla sa v našich predajniach riadime už dlhú dobu a to je dôvod prečo máme veľa spokojných zákazníkov. Samozrejme, že si tento prístup ponechávame aj na naše nové kúpeľňové štúdio, kde ponúkame tie najnovšie kúsky za najlepšie ceny na trhu.

Komplexný servis je našou neoddeliteľnou súčasťou. Neponúkame len skvelý vizuálny zážitok. Naši profesionáli Vám pomôžu s celým procesom navrhovania dokonalej kúpeľne – od jej vizualizácie a naplánovania až po ten správny výber materiálu a následný dovoz. Počas plánovania vašej vysnívanej kúpeľne si môžete dobiť baterky s lahodnou kávou, pre ktorú nemusíte chodiť ďaleko, nakoľko sa priamo v predajni nachádza kaviareň STOVA Café.  

Až 30 kóji

Výber tej pravej kúpeľne je častokrát veľmi zdĺhavý a mätúci proces, pretože na trhu existuje veľmi široká škála možností. Prejdite sa po svojej vysnívanej kúpeľni už priamo v našej predajni, kde na Vás čaká až 30 pripravených kóji. Vybrať si môžete nie len z klasických designov, ale na svoje si prídu aj milovníci rustikálneho štýlu, moderných kúpeľní, minimalizmu ale aj luxusu. V našej ponuke sú aj talianske kúpeľne, ktoré sú stelesnením elegancie a štýlu. Sú výnimočné práve v tom, že spájajú minimalistický design spolu s kľudom a teplom domova. Pre správny výber kúpeľne treba dbať na voľbu obkladov a ich štýlu, pretože práve to má najväčší vplyv na výsledný dojem.

Žiaden materiál pre nás nepredstavuje prekážku, takže môžete dať zbohom nudným a šedým kúpeľniam. To, čo na prvý pohľad vyzerá ako prekážka alebo zdanlivo nekombinovateľný materiál môže byť vo výsledku vaše malé majstrovské dielo. S našou pomocou, správnym výberom a naprojektovaním ste o krok bližšie k vašej unikátnej kúpeľni, pretože u nás sa predstavivosti medze nekladú.

Rozsiahla ponuka

S výberom nebudú mať problém ani nároční zákazníci, nakoľko máme naozaj širokú ponuku. Najväčšou výhodou je to, že už nemusíte zbytočne chodiť do viacerých obchodov len pre pár doplnkových produktov, pretože si v predajniach STOVA môžete zakúpiť všetko to, čo potrebujete pre vašu novú kúpeľňu. To Vám ušetrí nie len veľa času, ale aj najazdených kilometrov.

Vďaka našim dodávateľom sme schopní poskytnúť nie len prvotriedny servis ale taktiež máme úplný prístup ku všetkým novinkám a odborným znalostiam.

Profesionálny návrh

Súčasťou návrhu kúpeľne sú aj informácie o technických možnostiach, detailné parametre kúpeľne, cenová ponuka a prispôsobenie sa individuálnym podmienkam zákazníkov. Unikátnou službou je vytvorenie 3D návrhu kúpeľne, ktorý spracujú naši profesionáli. Vďaka tomu sa budete vedieť rozhodnúť rýchlejšie a celý návrh budete vidieť vo veľmi vysokej kvalite.

Na vytvorenie nie len kompletného 3D návrhu budeme potrebovať parametre vašej kúpeľne a dodatočné informácie ako:

  • Pohľady – nákres zošikmenia pri podkrovnej kúpeľni
  • Okná a dvere – ich farba a počet
  • Inštalácie – rozvody vody a kanalizácia
  • Zariadenie kúpeľne – vaša preferované farby, štýl, materiál a design

Po poskytnutí týchto informácií sme schopní vytvoriť detailný návrh vašej novej kúpeľne. Následne si môžete objednať všetok potrebný materiál v predajniach STOVA.

 

Naše kúpeľňové štúdio STOVA je otvorené už od 9.9.2021. Tešíme sa na Vašu návštevu a dúfame, že spoločne nájdeme tú pravú kúpeľňu!

 

ZDROJE: beneva.sk,tarchi.sk
FOTO: Archív STOVA