Naše novinky v oddelení Záhrada

Naše novinky v oddelení Záhrada
7. februára 2024 Wordbajan Wordpress

V našom oddelení Záhrada nájdete množstvo záhradného náradia, črepníkov či hnojív pre Vaše rastliny. Záhrada rastie, dýcha, pije, jednoducho žije presne tak, ako my ľudia. Aj preto je vzťah, aký si dokážete so zeleným okolím príbytkov vybudovať, nesmierne dôležitý. Ide síce o náročného člena domácnosti, no ak ho nezačnete rozmaznávať hneď od začiatku, neprinesie Vám veľa radosti.

Pripravili sme si pre Vás novinky, ktoré Vám pomôžu postarať sa o Vaše rastliny ako praví záhradkári.

Tabletované hnojivá Silva Tabs

Ide o hnojivo, ktoré sa pomaly rozpúšťa až po dobu 12 mesiacov. Je určené pre individuálne hnojenie či prihnojovanie. Živiny sú efektívne využité priamo koreňovým systémom hnojenej rastliny. Balenie obsahuje 25 tabliet.

Akciová cena 3,59 €

Nožnice na zber Gardena GripCut

Nožnice GripCut značky GARDENA sú vybavené úchopom a vďaka vstavanej funkcii držania umožňujú súčasne strihať a držať zberané rastliny. Všestrannosť nožníc GripCut je mimoriadne užitočná: nastriháte si čerstvé bylinky, ako je petržlenová vňať alebo pažítka a zároveň ich držíte. Jednoduchší je najmä zber chilli papričiek, pretože vaše prsty neprídu do styku s pálivými silicami.

Akciová cena 16,99 €

Rozprašovač DROP 750 ml

Rozprašovač na rosenie či postrek rastlín. V matnom, hladkom prevedení a moderných, zemitých farbách. Pohodlný úchop. Objem: 750 ml. Farba: mix terakota a šedá.

Akciová cena 2,59 €

Navštívte naše stavebniny Stova, kde nájdete nie len stavebný materiál, ale aj množstvo záhradného sortimentu. Naša záhrada vypovedá o nás, o našej povahe, životnom štýle, pedantnosti, či našom nazeraní na svet. Jedine, ak je záhrada urobená tak ako si to predstavujeme, budeme sa v nej cítiť šťastne a komfortne.