Predvianočné nákupy u nás v STOVE

Predvianočné nákupy u nás v STOVE
23. decembra 2022 Wordbajan Wordpress

 

Mnoho ľudí sa koncom roka snaží stíšiť a ubrať zo svojho pracovného tempa, ktoré je častokrát hektické a presunie svoju pozornosť na radostnejšie sviatočné dni. Dni oddychu a pohody.

 

Pred nami sú najkrajšie sviatky roka, sviatky, ktoré by mal človek prežiť v kruhu svojich blízkych, svojej rodiny, priateľov a známych. Aj my v STOVE sme sa na tieto sviatky pripravili a zabezpečili sme produkty, ktoré nepochybne k Vianociam patria.

 

Vianočný stromček

Stres, nervozita, množstvo ľudí kde sa len pozriete, každý sa snaží ešte nakúpiť to, čo je potrebné na sviatočný stôl, alebo pod vianočný stromček, ba dokonca niekomu chýba ešte aj samotný vianočný stromček. U nás v STOVE nájdete mnoho z toho, čo hľadáte. Máte záujem o umelý vianočný stromček? Tak neváhajte, v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach sme ich pre vás naskladnili. Aj keď v dostatočnom množstve, no žiaden sklad nie je nevyčerpateľný. Napríklad krásna, hustá borovica vo výške 220 cm vám spríjemní sviatočné chvíle. Ak nie ste zástancom umelých stromčekov, ale túžite zažiť počas sviatkov pravú vôňu ihličia, nórska jedľa premium je ideálna voľba práve pre vás. V dvoch rôznych veľkostiach dokáže vyčariť tú pravú vianočnú atmosféru. K akémukoľvek stromčeku nepochybne patrí aj stojan na stromček, ktorý u nás nájdete v priemere 34 cm, objem 3 l. Zvládne udržať stromček vo výške až 230 cm a priemer kmeňa môže mať do 11 cm.

História osvetlenia vianočného stromčeka siaha do dávnych čias. Zdá sa, že až do čias obdobia Rímskej ríše, kedy sa domácnosti zdobili zeleňou v podobe vianočnej výzdoby a samozrejme aj vianočných svetiel. Nemeckí luteráni si zasluhujú vďaku za počiatok tradície osvetlenia vianočného stromčeka, ktoré sa stalo tradíciou. Svetlo zo sviečok prinášalo ľudom radosť po celom svete. Dnes svetelná výzdoba je oveľa viac okázalejšia a svetielka nenájdeme iba na stromčeku, ale aj ako osvetlenie domu, balkónov či svetelné dekorácie v záhradách. A ani my v STOVE sme na tieto svetlá a svetelné reťaze nezabudli, či už sa jedná o interiérové, alebo aj exteriérové. Ba dokonca, pripravili sme na tieto produkty aj akciové ceny.

 

Vianočné girlandy a dekorácie

Aby ste si užili sviatočnú pohodu čo najviac, ozdobte si dom aj ďalšími dekoráciami, ako sú girlandy, vence, či mnohé ďalšie doplnky a váš domov bude veselý a jasný. Girlandy nájdete v našich predajniach v dĺžke 270 cm, ktoré sú vhodné na ozdobu vašich balkónových zábradlí, vchodových dverí, okien a iných prvkov na dome. Samotné zelené girlandy si vy sami môžete dotvoriť podľa vlastného vkusu. Aj doplnky, ktoré na takéto dotvorenie potrebujete u nás nájdete.

Vchod vášho domova si vyzdobte „laňou soba na platni“ s led svietidlami teplej bielej farby a interiér si skrášlite „chlapcom s lyžami“, ktorý je vyrobený z plyšu, textilu, dreva a polystyrénu. Jeho výška je 60cm a oba spomínané produkty nájdete v našom akciovom letáku.

 

 

Vianočný veniec je základom zdobenia, ktorý sa objavuje v domácnostiach po celej krajine a po celom svete. Obsahuje množstvo dôležitých prvkov. Napríklad kruhový tvar môže predstavovať nádej na obnovu života a kolobeh ročných období od jari do zimy, potom zase späť na jar. Zeleň použitá vo venci symbolizuje silu, pretože vždyzelené rastliny zostávajú zelené a svetlé aj počas tých najchladnejších a najdlhších zím. Dnešné vence sa stali všadeprítomnou súčasťou sviatočnej výzdoby našich domovov a sú oveľa menej o symbolike a viac o pridávaní vianočnej nálady . Pri výbere venca môžete zvážiť rôzne druhy konárov a zelene, doplnkov ako šišky, semená a orechy alebo ovocie, ktoré tiež môže byť použité vo vencoch na vytvorenie jedinečného dekoratívneho kusu.

 

Radosť pod stromček

Okrem spomínaných dekorácií a stromčekov, v našich STOVA predajniach viete zakúpiť darčeky pre svojich milovaných, profesionálov kutilov a kutilky. Rôzne druhy náradia a pomôcok, aby ste im uľahčili ich prácu, ale aj rôzne druhy odkladacích skriniek, regálov, boxov a podobne.

Ani my v STOVE sme nezabudli na „darček pod stromček“ a radi vám, našim klientom urobíme radosť pri vašich nákupoch v našom kúpeľňovom štúdiu. Ak si vyberiete z našej širokej ponuky a nakúpite si:

  • sanitárne produkty
  • štýlový nábytok
  • obklady a dlažby
  • kúpeľňové doplnky

tak za váš nákup vás odmeníme darčekom. Poukážkou v hodnote 100€ na nákup v našom kúpeľňovom štúdiu.

 

 

Či ste ten, kto si potrpí na vianočných ozdobách vo veľkom štýle alebo máte radi jednoduchosť, či ste ten kto u nás nakupuje alebo sa len chystá, všetkým Vám prajeme Krásne Vianoce.

Vaša STOVA