Obhliadnite sa za starým rokom

Obhliadnite sa za starým rokom
27. decembra 2022 Wordbajan Wordpress

 

Čoskoro už je čas rozlúčiť sa so starým rokom a privítať ten nový.

Sviatok Nového roka sa oslavuje už tisícročia a je plná tradícií, kultúry a dedičstva na celej našej planéte. Vieme, že nie vždy je dobre pozerať sa späť, avšak toto je príjemné poobhliadnutie, ak vidíte za sebou úspechy v podobe stavby či rekonštrukcie vášho domu, alebo len menšie, no pre vás o to dôležitejšie úpravy a kutilské práce.

 

Čo ste našli v STOVE

Pre nás je dôležitý predaj, ale veľmi dôležité je aj poradenstvo. Rozhovor nie je len to, že prídete, poviete čo potrebujete, ale rozhovor ide oboma smermi, a preto sme veľmi radi, ak vám náš odborný personál poradí. Chceme počúvať myšlienky a otázky iných ľudí a vedieť na ne adekvátne a profesionálne odpovedať. A to nielen v oblasti stavebných prvkov, ale mnohých ďalších ako sú:

  • stavebniny
  • farby a laky
  • podlahy
  • kúpeľne
  • náradie a železiarstvo
  • záhradné centrum
  • požičovňa náradia

Zastrešujeme naozaj širokú škálu produktov a značiek vo všetkých troch našich pobočkách a našim cieľom je posúvať sa ďalej. Sledujeme najnovšie trendy v stavebníctve a promptne naň reagujeme.

 

 

Kúpeľňovým štúdiom sme vám priniesli nielen najnovšie módne trendy a produkty do kúpeľne, ale dnes už aj veľmi využívaný kompletný servis od grafického návrhu spracovaného do podoby 3D vizualizácie až po konečnú realizáciu. Vieme poradiť pri výbere obkladov, dlažieb, umývadiel, WC, pisoárov, vaní, sprchových vaničiek, sprchových kútov, batérií, stavebnej chémie, kúpeľňových doplnkov a pod.

 

Medzi náradím dominuje značka DeWalt. Ohromný výber kvalitného, značkového, vami veľmi obľúbeného náradia za bezkonkurenčné ceny. Ale nielen to. Iste za zmienku stoja aj iné produkty ako sú spojovacie materiály, ochranné pracovné prostriedky a voľnočasové odevy. Okrem iného vieme, že najviac železa sa samozrejme spotrebuje v stavebníctve a preto je na nás pomôcť vám vybrať materiál, s ktorým budete vždy spokojní. Dovtedy budeme hľadať a zoznamovať vás s náradím, kým nepreskočí iskra.

 

 

V oddelení stavebnín našim klientom ponúkame kvalitné stavebné materiály, za výhodných cenových podmienok. Pri stavbách a rekonštrukciách, sú veľmi dôležité cenové ponuky, aby ste vedeli na čo všetko sa pripraviť. Poradenstvo a vypracovanie cenových ponúk vám pripravujeme zdarma. Tovar, ktorý ponúkame je od renomovaných firiem, ktoré na stavebnom trhu pôsobia dlhodobo a majú svoju tradíciu.

 

Farby a laky, oddelenie, za pomoci ktorého dodáte vašim izbám farebný príbeh. Ponúkame miešanie exteriérových a interiérových farieb, lakov a omietok podľa vlastného výberu od značkových výrobcov Ceresit, Primalex, KVK. Pre vás len to najlepšie.

 

 

Krok za krokom k novej podlahe. Tieto kroky s nami zvládate s úsmevom na tvári. Naši špičkoví odborníci vám s radosťou odporučia ideálny druh podláh do obytného priestoru. V oddelení bývanie je toho okrem podláh omnoho viac.

 

V záhradnom centre tím spoľahlivých profesionálov je dennodenne konfrontovaný s vašimi náročnými požiadavkami. Ale vždy vedia poradiť, ako čo možno najcitlivejšie vybrať ideálnu záhradu a čo použiť na jej dokonalú výzdobu.

 

V STOVE sa nenudíme. Pokračujeme v tom, čo vieme a pripravujeme ďalšie plány do budúcnosti, aby sme boli k vám čoraz bližšie. Našim cieľom je vytrvať v tom čo robíme, lebo vaše milé slová hovoria o tom, že to robíme správne. Vaša podpora znamená pre nás veľa a sme vám za to vďační.

 

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru v tomto roku! Šťastný nový rok vám, vašej rodine a priateľom želá Vaša STOVA