Zimný výpredaj!

Zimný výpredaj!
21. januára 2020 Wordbajan Wordpress

Zimný výpredaj!

Sviatky sú za nami, vianočný čas pominul, zľavy na darčeky už tiež nevídať ako pred najkrajším obdobím roka. U nás je to v týchto mrazivých dňoch všetko inak. Na vybrané produkty sme „roztopili“ ceny až do výšky 70 %!

Je vám tento rok akosi zima? Alebo si len chcete viac zútulniť obývací priestor? Jednou z možností, ako vykurovať váš domov, sú krbové kachle. Príjemné večerné relaxácie s pohárom čaju pri kachliach, v ktorých plápolá oheň, je na nezaplatenie. Krbové kachle u nás teraz nájdete v 15 % zľave. To ale nie je ani zďaleka všetko!

Čo tak tento rok vyskúšať tehlové obkladové pásiky? Ide o riešenie, ktoré oživí každý priestor. Možností využitia je veľa a fantázii sa medze nekladú. Udržiavajú si farebnosť, nevyžadujú skoro žiadnu údržbu a sú mrazuvzdorné. Pásiky značky Klinker máme vo fantastickej 70 % zľave!

Okrem týchto materiálov v našich stavebninách zakúpite aj kľučky či kovania (-60 %), exteriérové kvetináče (-30 %), záhradný nábytok (-30 %) aj záhradné hnojivá (-15 %). Na jarnú záhradnú sezónu tak môžete byť perfektne pripravení. Tešíme sa na vás.