Dnes zaostríme na DeWalt!

Dnes zaostríme na DeWalt!
31. marca 2021 Andrea Macekova

Je výhodou, že náradie, ktoré je potrebné pri stavbe alebo rekonštruovaní už nemusíte hľadať v špecializovaných predajniach, ale všetko nájdete na jednom mieste a to aj v našej STOVA predajni. Všetko skladom za najlepšie ceny a v tomto „covidovom“ čase aj cez výdajne okienko.

Poďme si teda priblížiť DeWalt produkty, ktoré vám budú nápomocné pri stavbe. Americká firma DeWalt je celosvetový výrobca profesionálneho elektrického a ručného náradia zameraného na stavebný, spracovateľský a drevársky priemysel. Každý remeselník pri týchto výrobkoch oceňuje predovšetkým ich vysoko odolnú konštrukciu a s tým spojenú dlhú životnosť i v najnáročnejších pracovných podmienkach. Spočiatku bola výroba DeWalt produktov zameraná na profesionálne použitie, neskôr bola výroba reorganizovaná a v dnešnej dobe už ponúka nielen pracovné náradie, ale aj rôzne príslušenstvo.

Elektrické náradie

Profi a hobby náradie je vysokej kvality. V tejto ponuke nájdete aj akumulátorové náradie. Pri elektrickom náradí motor poskytuje zvýšený výkon pre vykonávanie náročnejších pracovných úkonov s plynulou reguláciou otáčok. Elektrická spojka navyšuje výkon a má ochranu proti preťaženiu. Akumulátorové náradie zase umožňuje oveľa väčšiu mobilitu a výborne sa s ním manipuluje. S vývojom nových a výkonnejších akumulátorov sa neustále zvyšuje aj ich výkon. Každé elektrické či akumulátorové náradie DeWalt má extrémne kompaktnú a ľahkú konštrukciu, čo umožňuje ich použitie aj v obmedzených priestoroch.

Dom, dielňa, stavba 

Či už pracujete na niečom rozsiahlejšom, ako je napríklad svojpomocná stavba domu, alebo sa len tak zatvoríte do dielne, kvalitné náradie stále oceníte. A pokiaľ má byť domáca dielňa plne funkčná nesmie v nej chýbať celý rad nástrojov a pomôcok, nevynímajúc rôzne tašky, kapsy či batohy. Tkaniny, z ktorých sú tieto výrobky vyrábané, sú veľmi odolné s hrúbkou 600 a1200 DEN. Majú pevný a odolný spodný kryt z PVC, ktorý chráni pred opotrebovaním, pevné pútka a množstvo úložného priestoru. Na ukladanie drobných súčiastok má STOVA v ponuke aj boxy na náradie, organizéry, kufríky ale aj sady kufrov.

Obrábacie a tvarovacie stroje

V tejto sekcii máme v ponuke stroje ako pre profesionálnych remeselníkov, tak aj hobby majstrov. Stroje na obrábanie kovu, tvarovanie dreva alebo iných materiálov.  Hrúbkovačka DeWALT DW733 má veľký podávací a odoberací stôl a preto je vhodný najmä pri opracovaní veľkých kusov materiálu. Má stabilnú a robustnú konštrukciu a je určený na jednoduché prenášanie na pracovisku. K týmto obrábacím strojom radíme aj hobľovačku D27300, pásovú pílu DW876 a DW739.

Záhradná technika

Údržba záhrady si žiada tú najlepšiu záhradnú techniku za dobré ceny. Pomôže všade, kam sa len človek pozrie. Vyberte si teda z našej ponuky záhradných kosačiek na trávu, multifunkčného náradia, reťazových píl, čerpadiel a ručného záhradného náradia. Pre krásu živých plotov sú tu aj plotové nožnice. K záhradnému náradiu nepochybne patrí aj príslušenstvo pre reťazové píly, kosačky trávy, nožnice na živé ploty a mnoho ďalšieho. V tejto sekcii sa vám pomôže zorientovať pán Štefan Brutvan – vedúci oddelenia záhrady (+421 917 440 017).

Kompresory a pneumatické náradie

Pneumatické náradie a kompresory sú veľmi obľúbené, pretože uľahčujú namáhavú ručnú prácu. Stlačeným vzduchom sa dá celkom presne koncentrovať veľkú silu a perfektne dávkovať pre najrôznejšie činnosti. Existuje nespočetne veľa oblastí použitia, v ktorých stlačený vzduch s príslušným nadstavcom uľahčí prácu, ako napríklad plnič pneumatík, sponkovačka, klincovačka a mnohé ďalšie. Aj v tejto sekcii máme AKU-kompresory, ale aj elektrické výkonné vzduchové kompresory s bezolejovým čerpadlom.

Čistiaca technika

Pripravte si na upratovacie práce tie správne čistiace stroje. Výkonná čistiaca technika vám pomôže v garáži, v byte ale aj vonku na záhrade. Jednoduchšie čistenie a upratovanie sľubuje kvalitná a silná čistiaca technika. Technika je prispôsobená na suché aj mokré odsávanie. Stavebné vysávače majú konštantný nasávací výkon aj pri najjemnejšom betónovom a drevenom prachu. Jednoducho ich môžete presúvať na iné stanovisko, keďže majú veľké kolesá. V ponuke je niekoľko druhov a naši predajcovia vám radi poradia, ktorý je ten správny práve pre vás.

Ručné náradie

Pri predaji ručného náradia vám ponúkame najvyššiu kvalitu, pretože ručné náradie predstavuje základ každej dielne. Do tejto kategórie patrí aj nivelačný prístroj DW096PK, ktorý má:

  • Jednoduché odčítanie hodnôt na škatuľovej libele vďaka presnému päťbokému hranolu
  • Horizontálny rozsah 360° zaručuje presné meranie horizontálnych uhlov
  • Vrátane hliníkového stojana s výškovým nastavením, hliníkovej meračskej laty a olovnice
  • 26násobné zväčšenie s pracovným dosahom 100 m

Súčasťou prístroja je aj hliníková tyč s dĺžkou 2,44m, hliníkový statív, prevádzková olovnica a prenosný kufrík.

 

O týchto a ďalších produktoch DeWalt sa informujte v našej predajni STOVA, konkrétne v oddelení železiarstva alebo si ich u nás rovno objednajte!

ZDROJE: DeWALT | Rucni-naradi.cz (rucni-naradi.cz)

FOTO: https://www.freepik.com/