Fischer Truck on Tour v Stove!

Fischer Truck on Tour v Stove!
10. augusta 2019 Wordbajan Wordpress

Fischer Truck on Tour

10.9.2019 veľká prezentácia výrobkov fischer v exkluzívnom kamióne fischer TRUCKu v Stove!

Fischer TourTruck je jedinečné, mobilné tréningové a prezentačné centrum. Remeselníci môžu rozširovať svoje odborné znalosti v oblasti teórie a praxe prostredníctvom našich kotviacich systémov, domáci majstri sa dozvedia o rôznorodosti našich výrobkov a zároveň majú možnosť aj niektoré priamo na mieste otestovať. Fischer TourTruck je dômyselnou príležitosť ďalšieho vzdelávania pre každého, kto má záujem.

Vzbudili sme vo Vás záujem?

Od júla 2016 do augusta 2017 – bol fischer Tour Truck na ceste v Nemecku. Počas tohto obdobia náš kamión navštívilo takmer 23 000 návštevníkov a bolo vyškolených viac ako 1 800 remeselníkov a zákazníkov. Odozva mnohých z nich, ktorí zažili možnosti vozidla, bola veľmi pozitívna – úspech mobilného konceptu sa odrážal aj v hodnotení účastníkov. Ohodnotili priemerné skóre školenia na 1,36 bodov, po ich návšteve. Malé vzdelávacie skupiny a prenos obsahu skúsenými odborníkmi zaručujú vysokú úroveň kurzov.
Efektívne plánovanie trasy je výsledkom približne 32 000 kilometrov za rok v celom Nemecku!

Kamión pokračoval vo svojom turné v Nemecku v júni 2018 –  pričom medzitým jazdil v rôznych miestach v Európe: zákazníci z Talianska, Španielska, Poľska a Francúzska boli rovnako nadšený z príchodu kamiónu!

A teraz prichádza rad na vás našich zákazníkov na Slovensku!

Viac info www.fischer-tour-truck.com