Maľujeme s Primalexom!

Maľujeme s Primalexom!
3. augusta 2018 Andrea Macekova

Novinka: Potrebujete  pomôcť s vymaľovaním bytu či domu? Bude to hračka s mobilnou aplikáciou od Primalexu. Jednoduchá aplikácia, ktorá zmeria určenú plochu, identifikuje presný odtieň vami zadanej farby, vyhľadá najbližšiu predajňu farieb a ukáže produktové portfólio. Aplikácia je dostupná k stiahnutiu pre Android aj iOS. Aj my takýmto sortimentom disponujeme a radi Vám poradíme.

S čím všetkým aplikácia pomôže?

 

1) Meranie plochy stien

Nekupujte zbytočne farbu, ktorú nevyužijete. Aplikácia vám zmeria, koľko m2 majú plochy, ktoré sa chystáte vymaľovať. Viete teda presne koľko farby podľa jej špecifikácie a výdatnosti potrebujete. Použitie funkcie je navyše jednoduché, namierite telefón na stenu a aplikácia vám po zadaní vzdialenosti telefónu od podlahy ukáže rozmery meranej plochy. Jednotlivé údaje si navyše môžete sčítať a rovno uložiť do svojho telefónu.


 

2) Identifikácia odtieňa a vzorkovnica farieb

Páči sa vám farba sedačky, steny v obľúbenej reštaurácii, na obrázku v časopise alebo napríklad na vašej kabelke ale neviete, ako odhadnúť správny odtieň? Aplikácia vám bude skvelým pomocníkom! Stačí zamerať telefónom a na displeji sa ukáže odtieň farby v celosvetovo používanom farebnom modeli RGB (červená – zelená – modrá), aj číslo zo vzorkovnice NCS s 1950 odtieňmi, ktorý používa značka Primalex. Podľa neho vám v Kolorovacích centrách Primalex odtieň namiešajú a nemôžete tak siahnuť vedľa.

Aplikácia disponuje tiež vzorkovnicou farieb, kde nájdete všetky farebné odtiene dostupné v Kolorovacom centre Primalex. Ak si niektorý vyberiete, pre porovnanie si môžete prezrieť tiež ďalšie príbuzné varianty.


3) Katalóg produktov Primalex

V katalógu produktov sú k dispozícii prehľadne triedené výrobky Primalex. Hľadáte nátery do interiéru, farby na fasádu, produkty na kov a drevo alebo pre úpravu podkladov? Rozkliknite danú kategóriu a vyberajte. Pri každom výrobku nájdete nielen bližšie informácie ako výdatnosť alebo dostupné veľkosti balenia, ale aj technické parametre alebo na stiahnutie bezpečnostné listy a certifikáty.


  

4) Vyhľadanie predajne farieb

Neviete, kde farbu kúpiť? Nestrácajte čas a nájdite si pomocou aplikácie tú najbližšiu predajňu s farbami. Podľa vašej aktuálnej polohy na mape uvidíte predajne vo svojom okolí vrátane otváracej doby a aj navigáciu smeru ako sa do obchodu dostanete.

Mobilnú aplikáciu vyvinula značka Primalex v spolupráci so spoločnosťou DAMI development. Stačí ju zadarmo stiahnuť do chytrého telefónu a len po pár kliknutiach budete mať pripravené všetko pre vymaľovanie, bez toho aby ste sa museli trápiť otázkami, výpočtami a tráviť hodiny porovnávaním farebných vzorkovníc.