Nakupujte, užívajte a urobte si radosť

Nakupujte, užívajte a urobte si radosť
22. júla 2022 Wordbajan Wordpress

Stavebný boom je na Slovensku stále v plnom prúde. Každý nakupuje a nakupuje a nakupuje. Ale dá sa nakupovať aj tak, že na konci vášho snaženia bude väčšie či menšie potešenie. Že o čom to hovorím?

Vedeli ste, že…

STOVA je úž niekoľko rokov členom siete stavebnín ASAS – aliancia stavebnín. A tak ako každý rok, aj tento sú naše STOVA predajne zaradené do vernostného programu o čom vás neustále informujeme v našich predajniach, ale aj na sociálnych sieťach. Aj vy môžete čerpať výhody vernostného programu, pretože registrácia je úplne jednoduchá. Postačí, ak na predajni pri pokladni nahlásite svoju mailovú adresu a kontaktné údaje a ste „v tom“.

Vernostný program

Ako sme vyššie spomenuli, pri pokladni vám urobia registráciu a potom si stačí sledovať svoje nákupy. Pri každom nákupe tovaru nad 100 eur v jednej z našich STOVA predajní vám na osobnom účte pribudnú body. Do vernostného programu je zaradený tovar od vybraných dodávateľov.

Vernostný program už beží, tak neváhajte a bežte do pokladne aj Vy!

Stav vašich bodov si viete sami sledovať. Ak sa pýtate koľko bodov vám pribudne, tak matematika je úplne jednoduchá 100€ = 1bod. No, uvážte, čo je 100€ pri dnešných cenách. Tak verte, že takú práčku alebo možno lukratívny mobilný telefón máte, ani sa nenazdáte. Body sa vám budú pripisovať počas celých štyroch mesiacov trvania vernostného programu. Vernostný program je vodný pre všetkých, ktorí stavajú, alebo aj rekonštruujú. Aj keď rekonštrukcia môže byť o niečo menej finančne nákladná, aj napriek tomu sa vernostný program oplatí aj vám.

Tovar zaradený do vernostného programu

Kladiete si otázku, čo všetko môžete nakupovať? Je toho naozaj veľa. Široká škála produktov, od stavebných materiálov, cez krytinu, izoláciu až po stavebnú chémiu, drobné kotviace prvky a mnoho ďalších produktov, ktoré k stavbe domu je potrebné zakúpiť. Spomenieme stavebné materiály ako sú pálene tehly portherm alebo ytong tvárnice. Krytiny tondach a terran, izolácie isover a polyform. Jednoducho, tovar podľa vlastného výberu vhodný do každej domácnosti, ku každej stavbe či rekonštrukcii. Zoznam dodávateľov vám dajú na predajni alebo si môžete pozrieť aj na stránke www.nakupujauzivaj.sk/partneri.

Katalóg odmien

Do katalógu odmien sme zaradili a pripravili pre vás sedem kategórií:

  • domácnosť
  • elektronika
  • gastronómia
  • pre deti
  • ručné náradie
  • šport
  • odmeny

Domácnosť – v tejto kategórií nájdete všetko, čo sa hodí do vašej novej domácnosti, chladničku, práčku, vysávať, mixér, mikrovlnná rúra a ďalšie produkty, ktoré vám pomôžu a mnohokrát aj uľahčia prácu.

Elektronika – tu nahliadnite v prípade, že sa obzeráte po novom televízore, mobilnom telefóne, alebo snáď aj kolobežke, ktorú si v poslednej dobe čoraz viac ľudí obľúbilo.

Gastronómia – fajnšmekri si prídu na svoje. Kávičkári, vinári, pivári ale aj tí, ktorú si radi pomaškrtia na skvelej čokoláde.

Pre deti – vernostný program finišuje krátko pred Vianocami a prečo neurobiť radosť svojim deťom. Popri stavbe domu nie je vždy dostatok času a financií aj pre deti, tak teraz to môžete kompenzovať a vybrať si z vernostného programu niečo práve pre vaše ratolesti.

Ručné náradie – to je radosť pre všetkých majstrov a domácich kutilov. Urobte si radosť a vyberte si z viac ako tridsiatich odmien, ktoré sa vám kedykoľvek hodia pri práci na stavbe, ale aj okolo domu.

Šport – pre zdatných či menej zdatných športovcov tiež máme pripravené odmeny v podobe lopty, stanu a trekingových palíc.

Odmeny – alza, nay, notino, sportisimo a mnohé ďalšie známe eshopy, kde si môžete nakúpiť čokoľvek na čo si len spomeniete a to všetko s vernostným programom, lebo my vám dáme zľavu a tú zľavu si uplatníte pri nákupoch na spomínaných eshopoch.

Pár slov na záver

Tak ako za vašimi nákupmi stojí novopostavený dom, tak isto za vašimi nákupmi bude „stáť“ váš darček v podobe novej chladničky, práčky, wellness pobytu  či iného tovaru podľa vlastného výberu. Iste bude pre vás príjemné, ak si po namáhavej práci okolo stavby domu budete užívať pohodlie vo svojej kuchyni a pri pohľade na chladničku si poviete, toto je darček, to sme dostali. Alebo niekde vo vírivke vám napadne takáto myšlienka? Každopádne aj oddych si po ťažkej práci zaslúžite a s nami to ide bez problémov. Stačí sa zaregistrovať, nakupovať a … užívať si.

 

Aj keď je „už“ júl, stále máte šancu sa do spomínaného programu registrovať, keďže trvá až do 30.09.2022. Je to skvelý benefit, ktorým sa vám chceme odmeňovať za vašu vernosť, aby sme vám pohodlie vašich domovov mohli aspoň trochu spríjemniť.