Odraz dokonalosti so zľavou až 40 %!

Odraz dokonalosti so zľavou až 40 %!
30. augusta 2018 Lenka Zummerova

Pri výbere strechy máte k dispozícii množstvo tvarov, ale aj materiálov, z ktorých môžu byť vyhotovené. Škridla, plech, asfalt, bridlica, eternit, šindeľ, plast. Ktorá krytina je TOP? Nie je jednoduché zodpovedať túto otázku, pretože každá krytina má svoje pre a proti. Pri výbere novej strechy je potrebné venovať pozornosť najmä trom hlavným vlastnostiam. Funkčnosti, životnosti a vzhľadu. Všetky tieto požiadavky spĺňajú pálené škridly značky Tondach, ktoré sa okrem toho pýšia celou radou výhod.

Kladiete dôraz na obľúbený tvar s akcentom na detail či hľadáte skôr južanský charakter strechy? Alebo túžite po minimalistických tvaroch s hladkým povrchom, ktorý vám dožičí moderný a zároveň elegantný vzhľad? S krytinami Bolero, Twist, Samba, Figaro, Stodo či Bravura, mať núdzu o strechu podľa vašich kritérií nebudete.

Odraz dokonalosti v podobe týchto moderných škridiel je navyše vo veľmi atraktívnej jesennej zľave. Tá siaha až do výšin 40 %! Na stránke wienerberger.sk stačí vyplniť jednoduchý formulár a zľava vás neminie. Na kúpu výhodnej strechy nebola nikdy lepšia príležitosť, preto sa poponáhľajte a kontaktujte nás na toto tel. číslo: 053 / 4172 741-4

Bližšie info: www.wienerberger.sk/inspiracie