Predstavujeme obklady a dlažby Limone Ceramica

Predstavujeme obklady a dlažby Limone Ceramica
3. februára 2023 Wordbajan Wordpress

 

Ceramica Limone obsahuje absolútne unikátne formáty, diverzifikované z hľadiska štýlu, vzorov a aplikácií, čo vám umožní slobodne si zariaďovať svoj vlastný interiér.

 

Produkty Limone Ceramica

Limone Ceramica je talianska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 25 rokov a zaoberá sa výrobou a predajom obkladov a dlažieb. V ich ponuke nájdete takmer 1000 druhov unikátnych obkladov a dlažieb, od tradičných po moderné a minimalistické, v rôznych štýloch a farbách. Väčšinou veľkoformátová dlažba, dizajnom mramor, kameň, betón, drevo, ale aj mozaika. Produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako je keramika a porcelán, ktoré sú odolné voči opotrebeniu a ľahko sa čistia. Sú vysokej kvality, s dôrazom na dizajn a estetiku. Spoločnosť tiež pracuje na vývoji nových materiálov a technológií, aby mohla ponúknuť produkty, ktoré sú trvanlivejšie a odolnejšie voči opotrebeniu. Tiež sa snaží byť ekologická a sociálne zodpovedná, znižuje svoju ekologickú stopu a prispieva k rozvoju lokálnych komunít.

 

Využitie obkladov a dlažby Limone Ceramica

Obklady a dlažby Limone Ceramica sú využívané predovšetkým v interiéroch a exteriéroch budov. Môžu sa použiť na obklady stien v kúpeľniach, kuchyniach, na schodiskách a chodbách, ako aj na dlažbu v kúpeľniach, kuchyniach a na vonkajších plochách ako sú terasy a bazény. Tieto obklady a dlažby tým, že sú vyrábané z kvalitného keramického materiálu, sú odolné voči vode a špine, čo znamená, že sú vhodné pre použitie v miestach s vyššou mierou vlhkosti. V ponuke je široká škála farebných odtieňov a vzorov, takže si môžete vybrať také, ktoré najlepšie zodpovedajú vašej predstave interiérového dizajnu.

 

 

Dlažby Limone Ceramica

V našich STOVA predajniach nájdete mnoho produktov danej značky a medzi nimi budú aj:

  • zamatto lime lesk 60×120
  • zacheria gold lesk 60×60
  • maori beige lesk 60×120
  • nefrit grey lesk 60×120

 

ZAMATTO LIME LESK

Táto dlažba je vysokokvalitná keramická dlažba v matnom prevedení s lesklým povrchom v odtieni limetky. Je vhodná pre interiérové aj exteriérové použitie a môže byť použitá na podlahy aj steny. Vyznačuje sa svojou odolnosťou, trvanlivosťou a ľahkou údržbou. Je k dispozícii v rôznych veľkostiach a hrúbkach, čo umožňuje flexibilné kombinovanie a kreatívne riešenie rôznych priestorov.

 

 

ZACHERIA GOLD LESK

Patrí medzi štýlovejšie a luxusnejšie produkty spoločnosti Limone Ceramica, ktoré sú vyrábané z kvalitnej keramiky s vysokým lesklým povrchom. Je rovnako vhodná pre interiéry a exteriéry použitie a môže byť použitá v kuchyni, v kúpeľni, na chodbe, alebo aj na terase či v bazéne.

 

MAORI BEIGE LESK

Môžu sa používať na rôzne interiérové a exteriérové aplikácie, ako napríklad na chodníky, terasy a kuchyne. Limone Ceramica tiež ponúka rôzne veľkosti dlažby, takže sa dajú prispôsobiť rôznym potrebám a štýlom.

 

NEFRIT GREY LESK

Nefrit Grey Lesk je pravdepodobne súčasťou ich kolekcie dlažieb. Táto dlažba môže mať šedú farbu s lesklým povrchom a môže byť vyrobená z nefritu, typu skla, ktorý sa často používa na výrobu dlažby. Táto dlažba by mohla byť vhodná pre interiéry a exteriéry, ako napríklad kúpeľne, kuchyne, chodby alebo vonkajšie terasy. Je potrebné sa uistiť, že dlažba splní požiadavky na údržbu a odolnosť v danom prostredí.

 

 

V našich stavebninách STOVA sa snažíme ponúknuť svojim zákazníkom nielen kvalitné produkty, ale aj profesionálny servis a pomoc pri výbere vhodného obkladu či dlažby pre váš projekt. Ako sme už na naši stránkach písali, vieme vám poskytnúť aj vizualizáciu vašej kúpeľne aj s použitím produktov spoločnosti Limone Ceramica.

 

ZDROJE: https://ceramicalimone.com.pl