Svet exkluzívnych kúpeľní

Svet exkluzívnych kúpeľní
20. júna 2019 Andrea Macekova

Značka Lotosan v sebe spája tri základné piliere moderného úspechu. Harmonický dizajn, prvotriedna kvalita a precíznosť detailu sú základom každého úspešného projektu. Spoločnosť Lotosan sa zaoberá výrobou a distribúciou kúpeľní, obkladov a dlažieb. Okrem toho, že by mala kúpeľňa oplývať nadčasovým dizajnom a originálnym štýlom, sa vyžadujú aj efektívnosť interiéru. Kúpeľňový nábytok, zrkadlá, batérie, osvetlenie, vane, umývadla, radiátory a ostatná sanita. Hlavnou podmienkou všetkých našich doplnkov je okrem ladnému vzhľadu praktickosť.

V kúpeľni začína a aj končí každý váš deň. Táto miestnosť avšak slúži nielen na osobnú čistotu, ale aj k zaslúženému relaxu. Preto ak nábytok do kúpeľne, tak nech je poriadne štýlový, funkčný a hlavne kvalitný. Presne také sú všetky série kúpeľňového nábytku Lotosan. Systém Soft close, kvalitný materiál či moderné riešenia si určite zamilujete. Taktiež jedným z najdôležitejších prvkov v kúpeľni je umývadlo a záleží len na vás aké si vyberiete. Či už to bude nábytkové alebo uložené na dosky, v rôznych veľkostiach a tvaroch, v širokej ponuke Lotosan si určite vyberiete.

Neoddeliteľnou súčasťou každého interiéru kúpeľní ale aj iných častí domova sú obklady a dlažby. Pomáhajú vám dotvoriť vzhľad každého priestoru a sú tým, čo na prvý pohľad udáva štýl vašej kúpeľne. Premýšľajte nielen nad farbou, ale aj veľkosť a materiál sú veličiny, ktoré môžu pri zhmotňovaní vašich snov hrať veľkú rolu. V ponuke Lotosan nájdete obklady moderné, klasické, retro i dôsledne nekonvenčné.

Katalógy na stiahnutie:

https://stova.sk/wp-content/uploads/2016/04/Lotosan_2018_2019.pdf

https://stova.sk/wp-content/uploads/2016/04/Lotosan.pdf