Hľadáte správnu dlažbu? Je našou povinnosťou vám poradiť!

Hľadáte správnu dlažbu? Je našou povinnosťou vám poradiť!
9. júna 2017 Lenka Zummerova

dlazba

Staviate nový dom, rekonštruujete či zariaďujete si byt? Na štartovacej čiare vás hneď čaká prvá a možno aj tá najdôležitejšia prekážka, ktorá s vami bude žiť až do ďalšej prerábky. Je ňou voľba materiálu. No a najčastejšie mávame dilemu s výberom vhodného obkladu či dlažieb.

Nie traja, ale hneď piati králi!

Radi by sme váhanie a ujasňovanie značne uľahčili, preto sme si pre vás pripravili článok, v ktorom sú načrtnuté základné výhody obkladov a dlažieb piatich spoločností, ktoré si, samozrejme, môžete zakúpiť aj v stavebninách Stova Baumarket. Tak nech sa páči:

Kvalita overená časom

Tento odvážny slogan patrí nemeckej spoločnosti Mei. Tá totiž od samého začiatku prikladá veľký význam inováciám v každej fáze výroby. Okrem technologických vychytáviek naša značka ponúka tiež sofistikovaný dizajn, ktorý dokáže už vyše 150 rokov vzbudzovať dojem užívateľom rôznych vekových kategórií. Tesne po skončení druhej sv. vojny, teda v roku 1945, sa Meissenskému pecovému priemyslu podarilo získať veľký podiel na trhu a stal sa lídrom na trhu v Nemecku. Čo dodať?

Katalóg obkladov a dlažieb Mei si pozri TU!

Temperament a vášeň

To neodmysliteľne patrí k Pyrenejskému polostrovu. Španielskou výstrednosťou sú charakteristické aj obklady či dlažby Azulejos Benadresa. Starostlivo vybrané kolekcie sú inšpirované prírodnými materiálmi, tvorené kameňom, drevom či betónom. Každá kolekcia je obohatená extravagantným a štýlovým dekórom, ktorý dotvára celkový harmonický vzhľad a estetiku projektu. Veď, presvedčte sa sami.

Katalóg obkladov a dlažieb Azulejos Benadresa zhliadni SEM!

Rozmanitosť vzorov

Premýšľate o estetických dojmoch vo veľkom, neštandardnom rozsahu? O povrchoch, ktoré ohromia svojim prepracovaným dizajnom a integritou? Poľský Tubadzin vám zaručí úplnú slobodu aranžovania. Od začiatku pôsobnosti spoločnosť cieľavedome rozvíja svoju ponuku výrobkov a prispôsobuje sa náročným požiadavkám všakovakých cieľových skupín. Ak teda chcete výraznú zmenu, je toto vaša cesta k dokonalej kúpeľni.

Katalóg obkladov a dlažieb Tubadzin na vás čaká TU!

Prílev elegancie

Elegancia nie je len módna téma, ktorá raz príde a inokedy odíde, ale je to štýl. Strohý aj ležérny, klasický aj svieži, či dokonca sexi a zmyselný zároveň. Aj obložená kúpeľňa či vydláždené schodisko vedia byť nadčasovo honosné. S trendovým, teda elegantným riešením prichádza spoločnosť Novaceramica, ktorá ponúka jednu z najžiadanejšej kolekcie obkladov a dlažieb. Jemné pastelové farby a široká paleta odtieňov produktov tejto fabriky sú reakciou na súčasné trendy v dizajne kúpeľní a interiérov.

Katalóg obkladov a dlažieb Novaceramica jedine SEM!

Dlažbový svet

Doslova a do písmena! Presnejšie povedané, resp. napísané, Svet dlažieb. Vintage dlažby, sklenené či kovové mozaiky aj mnohoraké geometrické plochy? Svet dlažieb narástol do rozmerov, ktoré dávno pokorili hranice klasických jednofarebných praktických dlaždíc. Množstvo farieb, odtieňov, dekórov a rozmerov vám dáva nekonečný priestor pre vytvorenie unikátnych projektov. Svet dlažieb vám dokonca prezradí, ako postupovať pri realizácii pokládky a ako sa o už položenú dlažbu starať tak, aby vám prinášala radosť čo možno najdlhšie. Ale veď, presvedčte sa sami v katalógu.

Katalóg obkladov a dlažieb Svet dlažieb sa nachádza TU!

Chcete poradiť?

Ak si myslíte, že už máte priestory kúpeľne, kuchyne, schodiska, chodby či špajzy zastarané a vyžadujú si premenu alebo ide o novostavbu, pričom katalógy vám pri výbere tých správnych materiálov nestačia, kontaktujte nás. Vaša kúpeľňa a iné obložené miestnosti sa totiž môžu stať miestom odpočinku a priestorom, ktorý dokáže ulahodiť nielen vášmu organizmu, ale vďaka originálnemu dizajnu aj vašim očiam. Navštívte nás a vedúci oddelenia sanity vám poradí, aké obklady či dlažby sa budú hodiť práve do tej vašej miestnosti.